Türk yapımcılar kıymetini bilemedi! Can Yaman'dan önce İtalyanca şimdi de İngilizce dizi müjdesi!

Erkenci Kuş, Dolunay, Hangimiz sevmedik, Bay yanlış dizileriyle ünlenen Can Yaman, Türkiye'yi terk ettikten sonra başarıdan başarıya koşuyor. Önce İtalyanca dizi projesi için kamera karşısına geçen Can Yaman şimdi de İngilizce diziyle setlere dönüyor

Türk yapımcılar kıymetini bilemedi! Can Yaman'dan önce İtalyanca şimdi de İngilizce dizi müjdesi!
Yayınlanma Tarihi : 10 Ekim 2022 19:46

32 yaşındaki başarılı oyuncu Can Yaman'a İtalya uğurlu geldi. İtalya'da başarıdan başarıya koşan Can Yaman bu ülkede sayısız projede yer aldı.

İş dünyasından sanata çok sayıda projede yer alan Can Yaman aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerinde de boy göstermeye devam ediyor.

FOX TV ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış dizisinin final yapmasıyla birlikte Türkiye'yi terk eden oyuncu Can Yaman, İtalya'da adeta kariyerinin zirvesine ulaştı. Can Yaman'ın yeni projesiyle ilgili detaylar hayranlarını da çok sevindirdi.

Birsen Altuntaş tarafından duyurulan haberde Can Yaman'ın yeni dizi projesi paylaşıldı.

İtalyanca’sı ana dili gibi olan Can Yaman’ın başrolünü oynadığı “Viola come il mare” dizisi büyük ilgi görmüş ve yüksek reytinglere ulaşmıştı. Yaman şu günlerde Budapeşte’de ve Disney Plus için çekilecek olan “El Turco” dizisinin prova çekimlerini yapıyor. Ay Yapım imzalı diziyi Uluç Bayraktar çekecek.

can-yaman.jpg

Peş peşe reklam filmleri çekti


Merakla beklenen El Turco’yu Çisil Hazal Tenim ve Kerem Deren yazıyor. İngilizce çekilecek olan dizinin seti bu hafta başlıyor. Yaman’ın tüm günü eğitim alarak geçiyor. Öte yandan Dolce Gabbana’nın reklam yüzü olan yakışıklı oyuncunun reklam filmi ay sonunda yayınlanacak. Yaman aynı zamanda ünlü bir İtalyan makarna markasının da 3 yıldır yüzü…

Kaynak: Birsen Altuntaş