TV8 ekranlarında yayınlanacak yeni dizi için Rıza Kocaoğlu imaj değiştirdi! Aliço'dan eser yok

Çukur dizisinde uzun yıllar Aliço karakterine hayat veren Rıza Kocaoğlu, tv8 ekranlarında yayınlanacak olan 'Tuzak' dizisi için imaj değiştirdi.

TV8 ekranlarında yayınlanacak yeni dizi için Rıza Kocaoğlu imaj değiştirdi! Aliço'dan eser yok
Yayınlanma Tarihi : 25 Eylül 2022 14:21

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu tv8 ekranlarında yakında yeni bir dizi yayınlanacak. Ulusalpost.com haber muhabirlerinin derlemesine göre o dizinin adı da  'tuzak' oldu. Tuzak dizisinin en az Kırmızı Oda dizisi kadar ses getirmesi bekleniyor.

KANALDA FAZLA DİZİ YOK

TV8 ekranlarında fazla dizi yayınlanmıyor. Kanal daha çok eğlence ve yarışma programlarıyla biliniyor. Ancak kanalda yayınlanan diziler de oldukça iyi bir seyirci kitlesine sahip oluyor. Bu yüzden 'tuzak' dizisi şimdiden büyük merak konusu olmuş durumda.

RIZA KOCAOĞLU FIRTINASI ESECEK

Show TV ekranlarında canlandırdığı 'Aliço' karakteriyle hafızalarda yer edinen Rıza Kocaoğlu'da bu dizide başrol oyuncusu olarak yer alacak. Ancak dizideki yeni imajı hayranlarını bile şaşırtmış durumda. Görenler deyim yerindeyse Aliço gitmiş Ali bey gelmiş yorumunda bulundular.

Televizyon Gazetesi'nde yer alan habere  göre, oyuncu son instagram paylaşımında Tuzak’taki karakterine yer verdi. Anlaşılan o ki Rıza Kocaoğlu gözlüklü imajıyla Tuzak’ta bambaşka bir rolle izleyicisi karşısına çıkacak.

Eylül sonu veya Ekim ayının başlarında ekran macerasına başlaması beklenen dizinin yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Eylem Canpolat, Ayşenur Sıkı ve Ali Yörükoğlu kaleme alıyor.

İlgi çekici hikayesi bulunan Tuzak’ta bir intikam öyküsü anlatılıyor. Kaderimin Oyunu dizisinden sonra yeniden ekranlara dönecek olan Akın Akınözü dizide ‘Umut’ isimli bir avukatı canlandıracak.

382984-699x610.png

Dizinin kadın başrolü Bensu Soral ise en son rol aldığı Cam Tavanlar dizisinden bir yıl sonra yeniden sete çıkarak hayranlarını heyecanlandırdı.

Talat Bulut, Rıza Kocaoğlu, Yağız Can Konyalı, Emir Benderlioğlu, ve Eylül Su Sapan’ın da aralarında bulunduğu etkili bir oyuncu kadrosunun yer aldığı Tuzak’da, ailesinin kaderini değiştiren zengin ve güçlü bir aileden intikam almaya yemin etmiş bir adamın ve aynı zamanda bütün haksızlığa uğramış olanların intikamını alma hikayesi anlatılıyor. 

YENİ OYUNCULAR DA KATILACAK

Öte yandan dizinin yayına başladıktan sonraki bölümlerinde de kadroya yeni oyuncuların katılması bekleniyor. Ulusal Post bu konuda da kulis bilgileri edindi. tv8 yönetimi Tuzak dizisinin tutması için anlaşılan var gücüyle çalışacak görülüyor. Tuzak dizisinin hikayesinin ve kadrosunun bu denli güçlü olması rakip kanallara zor günler yaşatacağa benziyor. 

İlgili Haberler