TV8'in Nazan Kesal'lı 'Aşka Düşman' dizisinde flaş değişiklik

TV8 ekranında yayınlanacak olan AcunMedya imzalı 'Aşka Düşman' dizisinde beklenmedik bir değişiklik yaşandı. Bir anne tarafından yetiştirilen 3 kızın ve güçlüklerle sınanan bir aşkı anlatan dizinin yayın tarihi ertelendi.

TV8'in Nazan Kesal'lı 'Aşka Düşman' dizisinde flaş değişiklik
Yayınlanma Tarihi : 13 Kasım 2023 22:13

Acun Medya'nın imzasını taşıyan TV8'in yeni dizisi 'Aşka Düşman'ın yayın tarihi ertelendi. Nazan Kesal, Buse Meral ve Cem Yiğit Üzümoğlu'nun başrolünü paylaşacağı dizinin planlanan yayın tarihi Kasım'ın 3. haftasıydı. Ancak yaşanan erteleme merakla bekleyen izleyiciyi çok kızdıracak. 

adsiz-003.png

'Aşka Düşman'ın Yayın Tarihi Değişti

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; “Aşka Düşman” dizisinin çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Mesude Erarslan’ın yönettiği diziyi Eylem Canpolat ve Ozan Aksungur yazıyor. Aşka düşman bir anne tarafından yetiştirilen İnci’nin (Buse Meral) Uygar (Cem Yiğit Üzümoğlu) ile güçlüklerle sınanan aşkını anlatan dizinin yayın tarihin kasım ayının 3. Haftası olması planlanıyordu.

Ancak son gelen haberlere göre dizinin yayın tarihi ocak ayına ertelendi. Başrollerini Nazan Kesal, Buse Meral ve Cem Yiğit Üzümoğlu’nun paylaştığı dizinin şimdilik yeni bir değişiklik olmazsa 3 Ocak Çarşamba günü yayınlanması planlanıyor. 

Etiketler :