TV8'in Nazan Kesal'li yeni dizisi 'Aşka Düşman'ın afişi yayınlandı

Acun Ilıcalı'nın patronu olduğu TV8 ekranında yayınlanacak olan 'Aşka Düşman'ın afişi görücüye çıktı. Kanalın bu sezon ekrana gelecek olan tek dizisi oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

TV8'in Nazan Kesal'li yeni dizisi 'Aşka Düşman'ın afişi yayınlandı
Yayınlanma Tarihi : 25 Ekim 2023 19:12

Acun Ilıcalı'nın patronu olduğu Acunmedya'nın bu sezon imza attığı tek dizi olarak dikkat çeken 'Aşka Düşman'ın afişi görücüye çıktı. TV8 ekranında yayınlanacak olan dizi güçlü kadrosu ve hikayesiyle dikkat çekiyor.

'Aşka Düşman'ın Afişi Görücüye Çıktı

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Mesude Erarslan’ın yönettiği dizinin senaryosunu Eylem Canpolat ve Ozan Aksungur yazıyor. Aşka düşman bir anne tarafından yetiştirilen İnci’nin (Buse Meral) doktor Uygar’la (Cem Yiğit Üzümoğlu) tutkulu aşk hikayesinin ekrana taşındığı “Aşka Düşman” güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor.

Başrollerini Nazan Kesal, Buse Meral ve Cem Yiğit Üzümoğlu’nun paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda; Merve Nur Bengi, Esra Ruşan, Ebru Aykaç, Bedia Ener, Barış Aytaç, Bihter Dinçel, Lavinya Ünlüer, Beste Kanar, Pelin Bahsi, Mehmet Çepiç, Jale Yücel, İbrahim Şahin, Mustafa Arhan, Berkan Bulut ve Sermet Yeşil gibi ünlü isimler de rol alıyor.

pagec-002.jpg

Etiketler :