Üç Kız Kardeş dizisine iki oyuncu daha katılıyor! Ses getirecek transfer

Ekranların sevilen dizilerinden biri olan Üç Kız Kardeş dizisi yakında ekrana gelecek. Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Üç Kız Kardeş' dizisinin ikinci sezonu için oyuncu kadrosuna gelen bilgilere göre Ayça İnci'de dahil olacak.

Üç Kız Kardeş dizisine iki oyuncu daha katılıyor! Ses getirecek transfer
Yayınlanma Tarihi : 19 Ağustos 2022 20:35

İlk sezonuyla çok sevilen Üç Kız Kardeş dizisi yakında ikinci sezonuyla ekrana gelecek. Kısa bir süre sonra Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşan 'Üç Kız Kardeş' dizisinin ikinci sezon çekimleri başlayacak.

 Süreç Film imzalı, İclal Aydın’ın 'Aynı' adlı romanından uyarlanan dizinin kadrosuna da gelen bilgilere göre yeni oyuncular dahil oldu.

MedyaTava'nın haberine göre, 28 Ağustos’ta sete çıkacak dizinin senaryo ekibine yeni bir isim katıldı. Sevgi Yılmaz, Nilüfer Özçelik’ten oluşan ekibe Ceylan Güleç dahil oldu.

Dizinin kadrosuna katılan isimlerde belli oldu.

Dizinin oyuncu ekibine 'Mustafa' rolüyle genç yıldız Eren Öner katıldı. Öner, Özer Korman’ın (Tayfun Eraslan) oğlu olarak hikâyeye dahil olmaya hazırlanıyor. Oyuncu Ayça İnci ise, 'Üç Kız Kardeş'e Sevilay rolüyle dahil olacak. İnci, 3'üncü bölümde Mustafa’nın annesine hayat verecek.

İnci, son yıllarda Arka Sokaklar, Üç Kuruş, Sana Söz dizilerinde rol almıştı.

eren-oren-3-190720229837ab24.jpg

HİKAYE KALDIĞI YERDEN DEVAM

Öte yandan hikaye kaldığı yerden devam edecek. Kitaba uygun bir şekilde hikaye sürecek. Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinin Eylül ayında ekranda olacak. Hikayeye yeni sezonun ilerleyen bölümlerinde başka oyuncuların da dahil olabileceği konuşuluyor. Ancak şimdilik Üç Kız Kardeş dizisine katılan oyuncular arasında Eren Öner yer alıyor. Bir diğer oyuncu ise Ayça İnci..

aycainci.webp