Uğur Güneş ve Gülsim Ali TRT1'in yeni dizisinde buluşuyor!

Gönül Dağı dizisine kardeş dizi geliyor! Kanunsuz Topraklar ve Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle tanınan Uğur Güneş yeni dizisiyle TRT1 ekranlarında olacak. Uğur Güneş'in partneri Gülsim Ali oluyor. TRT1'deki yeni diziyle ilgili detaylarda belli oldu!

Uğur Güneş ve Gülsim Ali TRT1'in yeni dizisinde buluşuyor!
Yayınlanma Tarihi : 20 Ekim 2022 14:05

Birsen Altuntaş, TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan Avcı dizisiyle ilgili son gelişmeleri okuyucularıyla paylaştı. Birsen Altuntaş'ın Avcı dizisiyle ilgili haberi şu şekilde

Uğur Güneş’e bu sezon da birçok proje yağdı. Yakışıklı oyuncu kararını Bozdağ Film’in Avcı dizisinden yana kullandı. TRT 1’de yayınlanacak olan dizi günümüzde geçen bir asker dizisi olacak. Kasım ayında sete çıkması planlanan dizinin yönetmen koltuğunda Can Emre oturacak. Atilla Engin’in senaryosunu yazdığı dizi İstanbul’da çekilecek. Burak Tozkoparan’ın da başrol kadrosunda yer aldığı dizide Uğur Güneş’in hayat vereceği Hakan’ın partnerinin kim olacağı merak konusuydu.

t25-gonul-daginin-dileki-guls-101-001.jpg

Gelen haberlere göre rol için Selahaddin Eyyubi dizisinden ayrılan Gülsim Ali’nin adı geçiyor. Gülsim Ali’nin dizisiyle sözleşme aşamasında olduğu öğrenildi. Gülsim Ali ayrıca TRT1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde de en çok sevilen oyunculardan biriydi. 

KADRO YILDIZLAR GEÇİDİNE DÖNDÜ!

60c872094e3fe0140cee08a5.jpg

Merakla beklenen dizinin kadrosuna yakışıklı oyuncu İdris Nebi Taşkan da katıldı. En son ‘Gizli Saklı’ adlı projede yer alan başarılı oyuncu Avcı dizisinde genç ve başarılı oyuncu Avcı Timi içindeki Cengiz karakterine hayat verecek.

Kaynak: Birsen Altuntaş