Üs Yapım'dan yeni bir dizi daha! Kader Oyunları

Elimi Bırakma, Benim Adım Melek, İkimizin Sırrı ve Kara Tahta dizilerinin yapımcılığını üstlenen Üs Yapım yeni bir diziyle ekranları reytinge boğmaya hazırlanıyor. Kader Oyunları dizisindeki isimler de dikkat çekti

Üs Yapım'dan yeni bir dizi daha! Kader Oyunları
Yayınlanma Tarihi : 15 Ekim 2022 15:49

Dizi bolluğu bu sezonda devam ediyor. Ekranları kasıp kavuran diziler arasına bir dizi daha eklenecek. Şimdiye kadar yayınladığı dizilerle adından söz ettiren Üs Yapım yeni bir dizi projesi için kolları sıvadı. 

Elimi Bırakma, Benim Adım Melek, İkimizin Sırrı ve Kara Tahta dizilerinin yapımcılığını üstlenen Üs Yapım, yönetmen koltuğuna Emre Bahadır Çırakoğlu ve Serkan Aydıner'in oturduğu, senaryosunu Deniz Aydenk'in kaleme aldığı 'Kader Oyunları' dizisini hazırlıyor.

İçindeki iyiyi etrafındaki karanlığa rağmen korumaya çalışan genç bir kızın hikayesini konu alan ve çekimleri geçtiğimiz gün başlayan (9 Ekim Pazar) dizinin belli olan ilk oyuncusu ise Ali Yasin Özegemen.

Henüz oyuncu kadrosu ve kanalı netleşmeyen diziyi MISTCO 17-20 Ekim tarihleri arasında Cannes'da düzenlenecek olan MIPCOM'da 'Bahar' adı ile tanıtacak.

Kader Oyunları, dizisinin kadrosunda genç oyuncuların da yer alması bekleniyor. Yeni yeteneklere de yer verilecek olan Kader oyunları dizisinde birbirinden ünlü oyuncuların yer alması bekleniyor. 

Kaynak : Fav10