Üzücü erteleme kararı: Aile dizisinin yeni sezon bölümleri ne zaman? Tarih verildi

Show TV'de yayımlanan Aile dizisinin yeni sezonuyla ilgili beklenen tarih duyuruldu. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya hayranları çok üzülecek.

Üzücü erteleme kararı: Aile dizisinin yeni sezon bölümleri ne zaman? Tarih verildi
Yayınlanma Tarihi : 08 Ağustos 2023 19:30

Show TV'nin sevilen dizisi Aile, yeni sezon için hazırlıklarına başlıyor. Dizinin hayranları, uzun süredir ne zaman başlayacağı konusunda meraklı bekleyişlerini sürdürüyorlardı. Ancak maalesef, seyircileri üzen bir gelişme yaşandı.

Normal şartlarda Ağustos sonu çekimlerine başlanıp, Eylül başında ekranlara gelmesi beklenen yeni bölümler için, çekimlerin Eylül ortasında başlayacağı açıklandı. Bu durumda, yeni bölümler Ekim ayında izleyiciyle buluşacak.

Aile, Ay Yapım'ın yapımını üstlendiği ve yönetmenliğini Ahmet Katıksız'ın yaptığı bir Türk televizyon dizisi. İlk bölümü 7 Mart 2023 tarihinde yayınlanan dizi, Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya gibi başarılı oyuncuları bünyesinde barındırıyor.

Dizinin hayranları, sabırsızlıkla yeni sezonun başlamasını beklerken, yapımcıların aldığı bu kararın nedenleri hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak tüm bu gelişmelere rağmen, Aile'nin heyecan dolu hikayesi ve başarılı oyunculuk performansları, izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam edecek.

Ulusalpost.com