Uzun süredir beklenen FOX TV'nin yeni dizisi Kusursuz Kiracı'nın yayın tarihi belli oldu!

Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü, Bennu Yıldırımlar ve Melisa Döngel'in başrollerinde yer aldığı FOX TV'nin Kusursuz Kiracı dizisi sonunda yayınlanacak.

Uzun süredir beklenen FOX TV'nin yeni dizisi Kusursuz Kiracı'nın yayın tarihi belli oldu!
Yayınlanma Tarihi : 23 Ağustos 2022 13:26

Aylardır tanıtımları dönen Kusursuz Kiracı yakında FOX TV ekranlarında yayınlanacak. İddialı hikayesi ve kadrosuyla dikkat çeken Kusursuz Kiracı dizisinin tanıtım fragmanları da ses getirdi.

KADRODA BÜYÜLEYİCİ

Kusursuz Kiracı dizisinin kadrosunda son dönemin başarılı oyuncuları da yer alıyor.

Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü, Bennu Yıldırımlar ve Melisa Döngel'in başrollerindeki Kusursuz Kiracı dizisi yeni sezonun en iddialı projelerinden biri olarak gösteriliyor.

MYNET tarafından geçilen haberde Kusursuz Kiracı dizisinin yayın tarihine de yer verildi.

YILDIZLAR GEÇİDİ GİBİ KADRO

Dilan Çiçek Deniz, Serkay Tütüncü, Melisa Döngel, Özlem Tokaslan, Ruhi Sarı, Beyti Engin, Deniz Cengiz, Umut Kurt, Nilsu Yılmaz, Rami Narin, Ümmü Putgül, Alptekin Serdengeçti, Şirin Öten, Hasan Şahintürk, Rüçhan Çalışkur ve Bennu Yıldırımlar'ın rol aldığı dizi ilk bölümüyle 30 Ağustos Salı akşamı ekranda olacak.

KUSURSUZ KİRACI DİZİSİNİN HİKAYESİ NEDİR?

15225796-728xauto.jpg

İlk tanıtımlara bakıldığında Kusursuz Kiracı'da Dilan Çiçek Deniz’in hayat verdiği ana karakterin yeni taşındığı apartmandaki gizemli olayların konu edinileceği görülüyor.

FOX TV ekranlarında yıllar önce yine gizemli bir dizi yayınlanmıştı. Sana bir sır vereceğim isimli dizi büyük ilgi görmüştü.

Kusursuz Kiracı dizisinin de o dizi gibi büyük ilgi görmesi bekleniyor. Özellikle Z kuşağını hedefleyen Kusursuz Kiracı şimdiden en çok merak edilen diziler arasındaki yerini almayı başardı bile.