Yabani Dizisinin Final Yapabileceği İddiası! Dolunay Soysert'ten Açıklama

Halit Özgür Sarı Yaman, Simay Barlas Rüya, Yurdaer Okur Serhan Soysalan, Dolunay Soysert Neslihan Soysalan ve Bertan Asllani Alaz Soysalan gibi isimlerin kaadrosunda yer aldığı Yabani final mi yapacak? NOW oyuncusu iddialara ilişkin konuştu

Yabani Dizisinin Final Yapabileceği İddiası! Dolunay Soysert'ten Açıklama
Yayınlanma Tarihi : 03 Nisan 2024 17:45

Yabani dizisi, Türk televizyonlarının en çok izlenen yapımları arasında yer alıyor. Ancak son zamanlarda dizinin final yapacağı yönünde çeşitli iddialar ortaya atılmıştı. Bu konuyla ilgili olarak başrol oyuncularından Dolunay Soysert'ten ilk açıklama geldi.
 

Dizide Halit Özgür Sarı Yaman, Simay Barlas Rüya, Yurdaer Okur Serhan Soysalan, Dolunay Soysert Neslihan Soysalan ve Bertan Asllani Alaz Soysalan gibi başarılı isimler yer alıyor.

NOW TV ekranlarında yayımlanan  Yabani dizisi ekran macerasını sürdürmeye devam ediyor. Dolunay Soysert'in Tayanç Ayaydın ile başrolünde yer aldıkları dizide ayrıca genç oyunculardan Simay Barlas da yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde görüntülenen Dolunay Soysert, Yabani'nin final yapıp yapmayacağı konusunda açıklamalarda bulundu.

yabani7075galeriresi-1903202438cac39e.jpg

YABANİ FİNAL Mİ OLUYOR?

Snob Magazin'de yer alan habere göre; dizinin başarısı için konuşan Soysert, "Reytingi görünce mutlu hissediyoruz. Karşılığını almış gibi oluyoruz. Seyirci bir şekilde tercihini yapıyor. Ama ne üzerinde tercihi yaptığını saptıramıyoruz" diye konuştu. Ünlü oyuncu, "İnşallah seyirci izlemeye devam eder. Yeni sezonda devam edecek gibiyiz" dedi.

Bu açıklama ile Yabani dizisinin hayranları rahat bir nefes aldı. Dizinin devam edeceğini öğrenmek, izleyicileri sevindirdi