Yalı Çapkını dizisi 3.sezon yayımlanmayacak mı? Dizide reyting kaybı sürüyor

Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in başrollerindeki Yalı Çapkını dizisinin 3.sezonu göremeyeceği öne sürüldü

Yalı Çapkını dizisi 3.sezon yayımlanmayacak mı? Dizide reyting kaybı sürüyor
Yayınlanma Tarihi : 19 Nisan 2024 16:13

Star TV'de izleyiciyle buluşan "Yalı Çapkını" dizisi, Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir gibi popüler isimlerin başrollerini paylaştığı bir yapım olmasına rağmen reytinglerde beklenen başarıyı son dönemde gösteremiyor. Dizideki reyting kaybı artarak devam ediyor. Senaristler ve yapım şirketi dizinin 3.sezonda devam edeceğini belirtiyor. Ancak reyting kaybının sürmesi durumunda haziran ayında dizinin final yapabileceği iddia ediliyor. 

ekran-goruntusu-2024-04-19-144328-8c37.png

Gercekgundem.com tarafından edinilen bilgilere göre, eğer "Yalı Çapkını" dizisi Haziran ayına kadar reytinglerini toparlayamazsa, yapımın final yapma ihtimali güçleniyor. 

Daha önce de final yapacağı yönünde söylentiler çıkmış, ancak yapımcı firma bu iddiaları yalanlamıştı. Şimdi ise, izleyici kaybının devam etmesi durumunda dizinin üçüncü sezonu olmayabileceği konuşuluyor.

ekran-goruntusu-2024-04-19-144359-gtwv.png

Dizi yorumcuları, "Yalı Çapkını"nın mevcut izleyici kitlesini geri kazanması için acil bir strateji belirlemesi gerektiğine işaret ediyor.

Eğer dizinin yapımcıları reytinglerdeki düşüşü durduracak ve izleyicileri yeniden çekecek yenilikçi adımlar atmazsa, dizinin sonunun yaklaşmakta olduğu belirtiliyor.

YALI ÇAPKINI YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Dizidoktoru.com'daki habere göre ; Bu akşam ekrana gelecek Yalı Çapkını’nın yeni bölümünün konusu şöyle;

 

Seyran'ın kaçırılmasıyla büyük bir öfke ve panik yaşayan Ferit, bu işi kimin yaptığını bulmak için tüm ihtimallerin peşine düşer. Seyran'ın kaçırıldığını öğrenen Kazım, kızına sahip çıkamadıkları gerekçesiyle Korhan'ların evini basar. Yaşanan tüm bu gelişmeler Halis Ağa ve Ferit'in arasında büyük bir çatışma yaşanmasına neden olur. Hattuç'un geçmişe dair anlattıkları, Seyran'ın başına gelebilecekler konusunda Ferit'i daha da kaygılandırır. Ece'nin zarar görmemesi için çabalayan Seyran, Mezide'nin çok kötü şeyler yapmaya hazırlandığını fark eder. İfakat'ın açıklanamayacak bir durumda yakalanması, Gülgün'ün yıllardır beklediği fırsatı ayağına getirir. Seyran'ı kurtarmak için büyük bir operasyon başlatılırken, Ferit ve Seyran ölüm ile yaşam arasındaki ince çizginin üzerindedir.

ferit-seyrani-kurtarabilecek-mi-h43144-d51c0.jpg

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor ve Binnur Kaya’nın başrolde olduğu dizide; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Diren Polatoğulları, Taro Tekin Emir, Turgut Tunçalp, Sezin Bozacı, Buse Buçe Kahraman, Öznur Serçeler, Toprak Sağlam, Hülya Duyar, Yiğit Tuncay, Gülen Gedikoğlu gibi isimler de yer alıyor. Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.

Yalı Çapkını, yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de Star’da.