Yalı Çapkını dizisinde herkesin dikkatini çekmişti! Sultan ve Ferit'in merak konusu olan sırrı

STAR TV'de yayınlanan ve Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, gibi isimlerin yer aldığı Yalı Çapkını dizisi reytingleri alt üst ederken Sultan ve Ferit arasındaki gizem seyirciler tarafından merak edilmiş sevgili oldukları da iddia edilmişti

Yalı Çapkını dizisinde herkesin dikkatini çekmişti! Sultan ve Ferit'in merak konusu olan sırrı
Yayınlanma Tarihi : 08 Ekim 2022 22:30

Cuma akşamlarının yeni yıldızı Yalı Çapkını dizisi oldu. Dizi ilk bölümüyle reytingleri alt üst etmiş sosyal medyada da büyük olay yaratmıştı.

Yalı Çapkını dizisini sevenler olduğu kadar çok sayıda seyirci de diziyi şikayet etmişti. Ancak buna rağmen dizi reytinglerde zirveye oturmayı başardı.

Yayınlanan son bölümde ise dikkat çeken bazı gelişmeler yaşandı.

640xauto.jpg

Dizi seyircileri tarafından ortaya atılan iddiaya göre  Sultan'ın çocuğunun babasının Ferit olduğu öne sürülüyor.

Sultan tuhaf hareketleriyle zaten dikkat çekiyor.

 Dizide Sultan'ın, Ferit'in odasına giderek uyuması ve Ferit'e karşı tutumuyla aralarında bir ilişki olduğu düşünülüyor.

FRAGMANDAKİ DİKKAT ÇEKEN AYRINTI

Yalı Çapkını ilk 3 bölümü ile ekranlara geldi. Geçtiğimiz gün 4. bölüm fragmanı yayınlanan Yalı Çapkını dizisinde fragmanda yer alan bir detay seyircilerin dikkatini çekti. Dizide Sultan, Ferit'in eşi Seyran'a "Oğlumdan uzak dur, yeter bana." dedi. Frgamanda yer alan çocuğun Ferit'in oğlu olduğu düşünülüyor. Önümüzdeki bölümlerde netleşecek olan bu durum şimdiden gündemde konuşulmaya başladı.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun eserinden uyarlanan Yalı Çapkını dizisi en az 'Camdaki Kız' dizisi kadar ilgi görmüş durumda.

Aynı yazarın 'Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı, Camdaki Kız' gibi eserleri de diziye dönüştürülmüştü. Son olarak Yalı Çapkını eseri de diziye uyarlandı. 

Yalı Çapkını dizisinin oyuncu kadrosunda '' Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Santırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer'' gibi isimler yer alıyor. 

Kaynak: Mynet.com