Yalı çapkını dizisinde Sultanla ilgili gerçek ortaya çıktı! Seyirciler ekran başında isyan etti

Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisinde Sultanla ilgili merak edilen gerçek sonunda beklenmedik bir şekilde deşifre oldu. Seyircileri kızdıran gerçekler sosyal medyada da en çok eleştiren konu oldu. Star TV hiç olmadığı kadar şikayet aldı.

Yalı çapkını dizisinde Sultanla ilgili gerçek ortaya çıktı! Seyirciler ekran başında isyan etti
Yayınlanma Tarihi : 14 Ekim 2022 23:50

Başrollerinde Afra Saraçoğlu Mert Ramazan Demir'in rol aldığı dizideki ilişkiler seyircileri isyan ettiriyor. Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisi Cuma akşamları yayımlanıyor.

Bu akşam yayınlanan bölümde Sultan ve Ferit arasındaki ilişki resmen deşifre oldu.

Bahçede karşılan Sultan ve Ferit bir süre sohbet etti.

Seyran ile tartışmasını hatırlatan Sultan, Ferit'ten hesap sordu. O sırada seni sevmeyim mi artık diye soran Sultan, Ferit'in yanağını da okşadı.

Ablası hatta annesi yaşında olan Sultan'ın aslında Ferit ile gizli aşk yaşadığı da böylelikle deşifre oldu. Geçtiğimiz bölümlerde Sultan ve Ferit arasındaki ilişki üzerine tahminler yürütülmüştü. Kimi seyirciler Ferit'in Sultan'ın oğlu olduğunu iddia ederken kimi seyirciler de sevgili olduğunu öne sürmüştü.

Artık gerçek deşifre oldu ve sevgili oldukları ortaya çıktı.

Asıl şimdi merak edilen konu Sultan'ın çocuğu kimden? İlerleyen bölümlerde Sultan'ın oğlunun Ferit'ten olduğunun ortaya çıkması sürpriz olmayacak gibi duruyor.

Öte yandan Star TV'de Yalı Çapkını dizisi nedeniyle sayısız şikayet almış durumda.

515.jpg

Yapımını OGM Pictures'ın üstlendiği, hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu'na ait olan Yalı Çapkını'nda; Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor başrolde yer alırken; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Sabah'da yer alan habere göre; Yönetmenliğini Burcu Alptekin'in üstlendiği Yalı Çapkını'nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.