Yalı Çapkını dizisindeki İfakat'ın gerçekteki hikayesi! Yaşadıkları ağlattı!

Star TV’de yayınlanan Yalı Çapkını dizisi kısa sürede büyük ilgi toplarken dizinin İfakat yengesi büyük tepki çekiyor. Ancak onun bu denli cesur ve çapkın olmasının arkasında başka bir sır varmış! İfakat'ın neden Orhan'la aşk yaşadığı da ortaya çıktı!

Yalı Çapkını dizisindeki İfakat'ın gerçekteki hikayesi! Yaşadıkları ağlattı!
Yayınlanma Tarihi : 03 Kasım 2022 00:35

İfakat.. Yalı Çapkını dizisinin çapkın yengesi. Kuşkusuz dizinin en çok dikkat çeken karakterlerinden birisi. Herkes 6.bölümü beklerken İfakat'ın gerçek hikayesi ilk kez ortaya çıktı. Acılarla dolu bir hayat hikayesi olduğu ortaya çıkan İfakat'ın neden Orhan'la aşk yaşadığı da ortaya çıktı. 


Haber Global tarafından paylaşılan habere göre;  İfakat ve kocası tanışmadan hemen önce Orhan'la birlikte bir aşk yaşıyorlarmış ama Orhan'ın abisi İfakat'ı isteyince Orhan sessiz kalmak zorunda kalmış.
Orhan'ın abisi ölünceye kadar İfakat'la Orhan'ın sık sık birlikte olduğu da yine iddialar arasında yerini alıyor.

yali-capkini-nin-yengesi-ifakat-orhan-la-neden-birlikte-iste-nedeni.jpg

İfakat'ın ailesinin bu durumdan haberi olduğu için kabul etmediği, bu yüzden konakta kocası ölse bile kalmaya devam ettiği de yine iddialar arasında yerini alıyor.

 Fettan ve söz geçirilemez bir yenge olarak seyircinin karşısına çıkan İfakat'ın hikayesi ise Seyran ve Suna'nın hikayesine benzetildi.

Geçtiğimiz günlerde de İfakat'la ilgili başka bir iddia daha ortaya atılmıştı. İddiaya göre Ferit aslında İfakat ve Halis Ağa'nın oğlu. Ancak henüz yayınlanan bölümlerde bu detaya dair bir bilgi yok. Seyirciler merakla 6.bölümü bekliyor. Yalı Çapkını dizisi Cuma akşamları Star TV ekranlarında yayınlanıyor.

Kaynak: Haberglobal.com.tr