Yalı Çapkını dizisindeki o sahne sosyal medyada olay oldu! Seyirciler ikiye bölündü...

Star TV ekranında yayınlanan, başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in paylaştığı Cuma akşamlarına damga vuran Yalı Çapkını dizisinin ilk bölümündeki bir sahne haftalar sonra sosyal medyada gündem oldu.

Yalı Çapkını dizisindeki o sahne sosyal medyada olay oldu! Seyirciler ikiye bölündü...
Yayınlanma Tarihi : 06 Nisan 2023 02:34

Star TV'de yayınlanan, başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in paylaştığı gerçek bir hikayeye dayananan Yalı Çapkını dizisinin ilk bölümündeki bir sahne haftalar sonra sosyal medyada gündem oldu. Dikkatli bir izleyicinin sosyal medyada paylaştığı kare, izleyicileri ikiye böldü.

Mynet'te yer alan habere göre; Başrollerini Çetin Tekindor, Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in paylaştığı Yalı Çapkını dizisi her bölümüyle adından söz etirmeyi başarıyor. Sık sık sosyal medyanın gündemine oturan dizideki bir benzerlik herkesi şaşırttı.

Yalı Çapkını'nın birinci bölümünde yer alan yemek sahnesindeki kişinin Prof. Dr. Celal Şengör'e olan benzerliği çok konuşuldu. Sosyal medyada 'O olabilir mi?' yorumları yapıldı.

640xauto-1-utr5-001.jpg

Yerbilimci Prof. Dr. Celal Şengör son zamanlarda yaptığı açıklamalarıyla da gündemden düşmüyor. Tarzı ve tavırları ile dikkat çeken ünlü isim son olarak papyon açıklamasıyla dikkat çekmişti.

Kaynak: mynet.com