Yalı Çapkını dizisine bir oyuncu daha! İzlenme rekorları kıran dizi kadroyu genişletiyor

Tüm kategorilerde izlenme rekorları kıran Yalı Çapkını dizisine yeni bir oyuncu daha katılıyor. Star TV ekranlarında yayınlanan dizi, Türkiye'nin en çok izlenen dizileri arasında ilk sırada yer alıyor. Kadrosu yıldızlar geçidine dönen diziye yeni oyuncu

Yalı Çapkını dizisine bir oyuncu daha! İzlenme rekorları kıran dizi kadroyu genişletiyor
Yayınlanma Tarihi : 01 Ocak 2023 00:57

Reyting rekortmeni dizi Yalı Çapkını'na iddialı bir isim konuk oluyor. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Yalı Çapkını dizisine bomba bir oyuncu konuk olacak.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun hikayesinden yola çıkarak Mehmet Barış Günger ve Erhan Tuncer’in yazdığı diziye Mine Tugay konuk olacak. Ünlü oyuncu dizide Defne rolüne hayat verecek. Defne, Orhan Korhan’ın eski sevgilisi.

Orhan, Halis Ağa’nın oğlu. Ferit ve Fuat’ın babası. Orhan başarılı bir iş adamıdır ama Halis Ağa’nın el yeteneği ona geçmemiştir. Bu yüzden işinde ne kadar başarılı olursa olsun babasını memnun edememiştir. Oğullarına kendine tanınandan daha fazla özgürlük tanısa da onlardan tek isteği Halis Ağa’ya karşı başını öne eğdirmemeleridir. Babasının isteğiyle hiç tanımadan Gülgün’le evlenmiştir. Karısına karşı duyduğu his aşk değil sevgi ve kabullenmişlik olmuştur. Merhametli, anlayışlı ve ruhsal olarak yalnız bir adamdır.

311220221215181443988.jpg