Yalı Çapkını dizisinin 2.Sezonuyla İlgili Senaryo Sızdı! Seyran Yeniden Yalıya Dönüyor

Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in başrollerindeki Yalı Çapkını dizisinin 2.sezonuyla ilgili senaryo sızdı. Seyran ve Ferit arasındaki buzlar erirken Seyran'ın yalıya geri döneceği öğrenildi. Diziyle ilgili başka ayrıntılar da geldi

Yalı Çapkını dizisinin 2.Sezonuyla İlgili Senaryo Sızdı! Seyran Yeniden Yalıya Dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 04 Eylül 2023 21:52

Başrollerini  Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un paylaştığı 'Yalı Çapkını' dizisinin ikinci sezon tanıtımı yayınlandı. Star TV ekranlarında yayınlanan 'Yalı Çapkını' dizisinin ikinci sezon tanıtımı yayınlandı. Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği dizinin başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor yer alıyor.

87246-jefr-png.webp

Hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olan dizide; Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'a; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler eşlik ediyor.  

Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Leyla Uslu Oter ve Ekin Akçay kaleme alıyor. 9 Haziran akşamı yayınlanan 36'ncı bölümüyle sezon finali yapan 'Yalı Çapkını', yeni bölümleriyle yakında her cuma Star’da yayınlanacak. 

SEYRAN VE FERİT YENİDEN EVLENİYOR

Etiketler :