Yalı Çapkını dizisinin en etkili isimleri! Suna ve Seyran arasındaki 5 büyük fark

Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisinde en çok dikkat çeken karakterlerden biri de Suna ve Seyran. Bu iki karakter arasındaki 5 fark ortaya çıktı. Dikkatli seyirciler hemen o farkı fark ediyor.

Yalı Çapkını dizisinin en etkili isimleri! Suna ve Seyran arasındaki 5 büyük fark
Yayınlanma Tarihi : 07 Aralık 2022 15:12

Cuma akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisi büyük ilgiyle izleniyor. Dizinin oyuncuları kadar karakterleri de ilgi çekiyor. Özellikle Seyran ve Suna karakteri diziyi izleyenlerin en çok sevdiği karakterler.

Seyran daha çok iyi niyetli bir karakter. Suna ise seyircilerin gözünde 'çıkarcı ve kıskanç' bir karakter olarak yer edindi. Peki gerçekten öyle mi?

NTV'de yayınlanan bir haberde Seyran ve Suna arasındaki 5 fark paylaşıldı.

İşte Seyran ve Suna arasındaki 5 önemli fark

neeib20dkk2bvssd1nrtua.jpg

1-SEYRAN'IN DİKBAŞLILIĞI, SUNA'NIN KABULLENİŞİ


Yalı Çapkını'nın ilk bölümünden bu yana okuma isteği ve Yusuf’la olan aşkı nedeniyle babasına karşı durmaya çalışan Seyran, Suna’nın kahveleri dökmesi, Ferit’in de kendisini istemesiyle Korhan Yalısı’na gelin oldu. Ancak Ferit’e karşı da dik bir duruş sergileyen Seyran, başına gelen her şeyi kabullenmemeye devam ediyor.

İsteme sırasında kahveleri döktüğü ve her şeyi mahvettiğini düşünen Suna ise çocukluğundan bu yana babası Kazım ne derse kabul etmiş ve onun sözünden hiç çıkmamış. Hatta geçtiğimiz haftalarda istemediği bir evliliğe zorlanmasına rağmen durumu kabullenerek kaderine razı geldi.

2-ARALARINDAKİ GİZLİ REKABET

u9vls-p-t0-rpcdxjgjxmg.jpg
Korhan Ailesi’nin Seyran’ı istemesiyle istediği evliliği yapamayıp babasının evinden kurtulamayan Suna, İstanbul’a geldiklerinde Ferit’in isteme öncesi Seyran’ı gördüğünü açıklaması üzerine Yusuf’u arayıp kendilerini kandırdıklarını söylemişti.

Bu hamle sonrası yüzleşen iki kız kardeşten Suna’nın, kardeşinin arkasından iş çevirdiğini düşünmesi; birbirlerini çok sevseler de Seyran ve Suna arasında yaşanan rekabeti gözler önüne sermişti.

3-SUNA'NIN KISKANÇLIĞI


Yalı Çapkını 7. bölümde; Ferit, Seyran’ın isteği üzerine Kazım Ağa’nın Suna’ya şiddetini engellemişti. Ertesi gün de birlikte eğlenmeye çıkan Seyran, Fuat, Ferit ve Suna dörtlüsünden; Suna’nın neden Seyran’ı seçtiğini sorduktan sonra herkesin kardeşini daha çok sevdiğini söyleyerek Ferit’i öpmesi, Suna’nın içten içe kardeşini kıskandığını ortaya çıkarmıştı.

bsavcqjshum1yp-9gv4qg.jpg

4-SUNA CESUR, SEYRAN İÇE KAPANIK


Babalarından gördükleri eziyet sebebiyle daha içe kapanık büyüyen Seyran ve Suna kardeşlerden Suna, kardeşi ve annesi için her şeyi yapabilecek cesarette bir karakter. Dizinin 10. bölümünde kardeşinin boğazını sıkan Kazım Ağa’nın kafasına dambıl geçirecek kadar cesur…

Dizinin 6. bölümünde de Seyran ve Suna Ferit ile Pelin'i konuşurken görmüştü. Buna kayıtsız kalamayan Suna, Pelin’in peşinden tuvalete gitmiş ve “Sen benim kardeşime varoş mu dedin? Seyran naziktir ama ben hiç değilim. Seni öyle bir döverim ki, babanın tüm servetini estetik masraflarına ödersin. Bir daha sakın benim kardeşime ilişeyim deme. Bu sana son uyarım” diyerek Pelin’in saçlarına yapışmıştı.

Seyran ise küçüklüğünden bu yana ablası ve annesi tarafından hep korunmuş. Bu sebeple annesi ve ablasına yardım ederken bile zorlanıyor. Tabi böyle durumlarda Ferit Korhan, eşinin imdadına yetişiyor. Suna’yı evlenmekten kurtarmak için yaptıkları da bunun en büyük örneği oldu.

5-SEYRAN'IN İNATÇILIĞI


Kafasına koyduğunu yapmak konusunda herkesi karşısına alabileceğini gösteren Seyran, Yusuf’u başından atamayınca onla konuşmayı kabul etmiş ve yaptığı plan sonrası onunla buluşmuştu. Tabi eşinin peşini bırakmayan Ferit ise onu yakalamıştı. 

Dizinin 10. bölümünde de Ferit’in sevdiği pizzacıya giden ikili; Pelin, kuzeni ve arkadaşlarıyla karşılaşmıştı. Keyfi kaçan Ferit, mekanı terk etmek isterken Seyran’ın pizza için ısrar etmesi dikkatlerden kaçmamıştı.