Yalı Çapkını'nın 'Fuat'ı Doğukan Polat'ın yeni projesi belli oldu

Son olarak Star TV'nin 'Yalı Çapkını' dizisinde 'Fuat' rolüyle beğeni toplayan Doğukan Polat'ın yeni projesi merak konusuydu. Başarılı oyuncunun yeni adresi belli oldu.

Yalı Çapkını'nın 'Fuat'ı Doğukan Polat'ın yeni projesi belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 16 Kasım 2023 20:37

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in başrolünü paylaştığı Star TV'nin reyting rekortmeni dizisi Yalı Çapkını'nın 'Fuat'ı Doğukan Polat'ın yeni adresi belli oldu. Başarılı oyuncu Polat bu kez 'Ünal' olarak izleyici karşısına çıkacak. 

adsiz.png

Doğukan Polat'ın Yeni Dizi Projesi Belli Oldu

Gazeteci Birsen Altutaş'ın haberine göre; Geçen sezon Yalı Çapkını’nda Fuat rolüyle seyirci karşısına çıkan Polat “Ağlayan Gelin” dizisinin kadrosuna dahil oldu. TRT1’de yayınlanayacak olan dizi Bozdağ Film imzalı… Yıldız Aşanboğa’nın yöneteceği dizide Doğukan Polat, “Ünal” rolüne hayat verecek.

Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in yazdığı dizide Doğukan Polat kötü adamı canlandıracak ve ters köşe bir karakterle seyirci karşısına çıkacak. Başrol kadın oyuncu arayışı süren dizide Feyyaz Şerifoğlu, Sinan Tuzcu, Ekin Mert Daymaz, Meral Çetinkaya, Sinem Öztürk, Noyan Uzer ve Sidar Tublek rol alacak.

Etiketler :