Yargı dizisi yeni sezona başlarken başrol oyuncularının yeni sezon itirafları şaşkına çevirdi! İlk kez paylaşıldı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisi bu akşam yeni sezona başlıyor. Ancak yeni sezonla ilgili oyuncuların yaptıkları açıklamalar gündem oldu.

Yargı dizisi yeni sezona başlarken başrol oyuncularının yeni sezon itirafları şaşkına çevirdi! İlk kez paylaşıldı
Yayınlanma Tarihi : 19 Eylül 2022 00:23

Yargı dizisi 2.sezonuyla bu akşam ekrana geliyor. Aylardır Yargı hayranları bugünü bekliyordu. Dizinin yeni sezonunda yaşanacaklar büyük heyecanla bekleniyor. İlk sezonun sonunda Ilgaz öldürülmüştü. Ceylin tarafından öldürüldüğü düşünülen Ilgaz'ın aslında Ceylin tarafından öldürülmediğini yayınlanan tanıtım videolarında görmüş olduk.

Ancak ilginç bir durum daha var. Dizi zaman atlaması yaşayacak yine. Heyecanı yüksek tutmak adına Senarist bu yolu seçmiş durumda.

Sevindirici bir haber var ki o da Kaan Urgancıoğlu, Ilgaz savcı karakteriyle dizide yer almaya devam edecek. Herkesin merak ettiği bir başka detay ise Ceylin'in kimi öldürdüğü.

Eren komiser ile ifade odasında konuşan Ilgaz'ı öldürmediğini ancak başka birini öldürdüğünü söylüyor.

Dizi tamamen karışmış durumda.

0x0-yargi-dizisi-saat-kacta-hangi-kanalda-yayinlaniyor-yargi-yeni-bolum-hangi-gun-ekranlara-geliyor-1634113423543.jpg

Yeni sezonda bazı oyuncular da yer almayacak. Örneğin o oyuncularından biri Pars savcının kardeşi rolüne hayat veren Başak Gümülcinelioğlu... Başak Gümülcinelioğlu, Yargı dizisinde Neva hakim karakterine hayat veriyordu. Neva hakim Ilgaz savcının ilk nişanlısıydı. Hikaye gereği Neva'nın Ankara'ya geri döneceği tezi üzerinde duruluyor. Kadroda bazı ayrılıklar olacağı gibi bazı yeni oyuncular da olacak. Yargı dizisi bu akşam yeni sezonuyla ekrana gelirken oyuncuların yeni sezon hakkındaki görüşleri de belli oldu.

İnternet Haber tarafından yayınlanan bir haberde; Yargı dizisinin oyuncularının yeni sezon hakkındaki açıklamaları bir anda gündeme oturdu.

İşte oyuncuların yeni sezon hakkındaki değerlendirmeleri.

Kaan Urgancıoğlu: Ekip arkadaşlarım ve izleyicilerimiz gibi ben de çok heyecanlıyım. Umuyorum ve hatta eminim ki çok güzel bir sezon daha geçireceğiz. İkinci sezonda ise ne olacağını inanın biz de bilmiyoruz.

Pınar Deniz: İddialı ve çok daha kuvvetli bir sezona başlıyoruz. Bizler çok heyecanlıyız. Sezon sonu hikâye öyle bir yerde kaldı ki, yaz boyu hepimizin aklında aynı soru vardı. Acaba yeni sezonda neler olacak?

kapak-152519.jpg

Mehmet Yılmaz Ak: Geçtiğimiz sezon gibi umarım aynı şekilde devam ederiz. Yeni sezonumuz için de aynı heyecanı duyduğumuz bir süreçteyiz. Seyircimizi bu sezonda sürükleyici bir hikaye bekliyor.

Uğur Polat: Draması yüksek bir sezon geçirdik. Seyirciyi her bölümü soluksuz izleyeceği, keyifli bir sezon bekliyor. İlk sezonda izlediğimiz hikayeler, karakterler için yeni bir yolculuk başlıyor şimdi.

62597c5d445395178c0e0f29.jpg

Uğur Aslan: Gerçekten çok güzeldi geçtiğimiz sezon. Yeni sezonda da önceki gibi yüksek merakın, bol bulmacanın ve heyecanın olduğu bir yıl bekliyor bizi. Şimdiden merak ediyoruz izleyicimizin tepkisini… 

Hüseyin Avni Danyal: Bıraktığımız yerden aynı merak öğesi ile başlıyoruz. Sema Ergenekon öyle bir hikâye kurmuş ki, kendi karakterimin evrilmesini bile tahmin edemiyorum. Bence bu sezon merakı katlayarak devam edeceğiz.

yargi-1-thumb.jpg

Şükran Ovalı: Senaristimiz, sadece seyirciyi şaşırtmıyor, bize de hep bir ters köşesi var. ‘Yargı’yı farklı yapan da bu. Senaryoyu beklemek, hem oyuncular hem ekip için çok kıymetli bir şey. İzlemede kalın...