Yargı dizisinden ayrılığı kesinleşti. Kadroda veda üstüne veda

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde veda... Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından yayınladığı mesajla hem seyircilere hem dizideki ekip arkadaşlarına veda etti. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisi 2 yıldır ekranda

Yargı dizisinden ayrılığı kesinleşti. Kadroda veda üstüne veda
Yayınlanma Tarihi : 04 Aralık 2022 19:50

İki sezondur Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Pazar akşamları reyting rekorları kıran Yargı dizisi rakiplerinden çok daha fazla izleniyor. Yargı dizisindeki bu başarı zaman zaman hikayede de bazı değişikliklere yol açıyor.

Yargı dizisinden ilk olarak İnci karakteri ayrılmıştı. Sonrasında ise Zafer karakteri veda etmişti. Zafer'in ardından da Yargı dizisine Engin diziye veda etmişti.

Şimdi de Yargı dizisinin kilit karakterlerinden biri olan Serdar diziye veda etti.

Televizyongazetesi.com'da yayınlanan habere göre ; Serdar karakterine başarıyla hayat veren Eray Ertüren, Yargı ekibine instagram hesabından aşağıdaki paylaşımla veda etti. Dizinin senaristi Sema Ergenekon da Ertüren’in içtenlikle yazdığı veda cümlelerine aynı içtenlikle bir yanıt verdi.

yargi-serdar.webp

Ertüren “Fotoğrafta olan olmayan, yağmur çamur demeden çalışan, emek veren tüm Yargı seti ekibine, yönetmenlerimize, Ay yapıma teşekkürler. Bu projede yer aldığım için gurur duyuyorum. Günümüzde eksikliğini çokça hissettiğimiz insan haklarına, kadın haklarına, adalete, eşitliğe senaryosunda istikrarla yer veren, cesur, macera dolu kalemini takip etmeye devam edeceğim Sema Ergenekon’a ayrıca teşekkür ederim” diye yazdı.

İşte o paylaşım

semaergenekon.webp