Yargı dizisinin yeni bölümü izlenecek gibi değil. Efsane oyuncu veda ediyor

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisinde beklenmedik veda..

Yargı dizisinin yeni bölümü izlenecek gibi değil. Efsane oyuncu veda ediyor
Yayınlanma Tarihi : 04 Kasım 2022 21:12

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde bir veda bekleniyor. F5haber.com'da yayınlanan bir haberde Yargı dizisinde yaşanacak ayrılıkla ilgili bilgiler paylaşıldı.

Hatırlanacağı üzere Yargı dizisinin 41. Bölümünde Eren Komiser ağır bir şekilde yaralanmıştı.

Bu şoke eden sahnenin ardından herkes Eren Komiser yani usta oyuncu Uğur Aslan’ın kadrodan ayrılıp ayrılamayacağını merak etmeye başladı.

Medya kulislerinde konuşulan iddialara göre ve Yargı 42. Bölüm fragmanındaki detaylara Uğur Aslan yani Eren Komiser birkaç bölüm sonra kadroya veda edecek.

Ceylin, Ilgaz'a nerede olduğunun hesabını sorarken, Ilgaz ise Eren Komiser'in vurulduğunu söyledi.

14-yxc0-jpg-001.webp

Ceylin hastaneye giderken, Yekta soluğu Pars'ın yanında aldı. Ilgaz hakkında Pars'ı doldurmaya çalışan Yekta, kovuldu.

Hastaneye gelen Ceylin gözyaşlarına boğulurken, Eren Komiser'in durumunun kritik olduğu söylendi.

Yargı yeni bölüm fragmanındaki bu detaylar dizinin hayranlarını şaşkına çevirirken yapımcıların Eren Komiser karakterinin hikayesini bitireceği konuşuluyor.

AYRILIĞI SÖZ KONUSU DEĞİL

Öte yandan Ulusalpost.com Genel Yayın Yönetmeni Sadık Şimşek ise dikkat çeken bir değerlendirmede bulundu ve şunları söyledi.

Eren Komiser'in ayrılacağı iddiaları doğru değil. Zira 1.sezonun final bölümünde Ceylin cinayetten sorgulanırken onu sorgulayan isim Eren komiserdi. 2.sezonun sonunda da Ceylin'in işlediği cinayet ortaya çıkacak ve onu Eren Komiser sorgulayacak. Eğer sosyal medyada dolaşan iddialarda olduğu gibi Eren komiser şimdi veda edecek olsa sezon sonunda diziyi nasıl bağlayacaklar? Dolayısıyla bu iddialar tümüyle gerçek dışı. Muhtemelen ölecek kişi Eren komiser değil Burak olacak. 

yargi-burak-kimdir-resmi.jpg