Yargı dizisinin yıldızı Pınar Deniz'e Ebrar Karakurt'un göndermesi ortalık karıştıracak..

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde Ceylin karakterini canlandıran Pınar Deniz, sosyal medya paylaşımlarıyla da gündemden düşmüyor. Ebrar Karakurt Pınar Deniz'i ti'ye aldı! "Dalgayı yedikten sonra ben".. O gönderi şimdi herkesin diline düştü

Yargı dizisinin yıldızı Pınar Deniz'e Ebrar Karakurt'un göndermesi ortalık karıştıracak..
Yayınlanma Tarihi : 15 Kasım 2022 05:42

Kanal D ekranlarında yayınlanan Pınar Deniz son dönemin en çok dikkat çeken yıldızlarından biri haline dönüştü. Netflix platformundaki aşk101 dizisiyle ününe ün katan Pınar Deniz, Yargı dizisi sayesinde ise dünyanın en çok tanıdığı yıldızlardan biri haline dönüştü.

Pınar Deniz sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla da gündem olmayı başarıyor. Pınar Deniz bu kez denizden yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi.

Pınar Deniz'e dikkat çeken gönderme ise Ebrar Karakurt'tan geldi. Ebrar Karakurt'ta spordaki başarısı kadar özel hayatıyla da gündem olmayı başaran bir isim.

Ebrar Karakurt, Türkiye'nin en çok tanıdığı isimlerden biri. Mynet tarafından yayınlanan bir haberde Ebrar Karakurt'un sosyal medyadan yaptığı bir göndermeye yer verildi.

PINAR DENİZ'İN OLAY FOTOĞRAFI

Yargı dizisinde Ceylin karakterini canlandıran Pınar Deniz, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir paylaşım yapmıştı.

Yayınladığı fotoğraf kısa sürede olay olmuştu.

Güzelliğiyle büyüleyen Pınar Deniz'in fotoğrafı şöyleydi.

640xauto.jpg

Pınar Deniz'in bu fotoğrafının ardından Tokyo 2020'nin yıldızlarından 21 yaşındaki Ebrar Karakurt'ta sosyal medya hesabından bir deniz fotoğrafı paylaştı.

Pınar Deniz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma Ebrar Karakurt şu fotoğrafı paylaştı.

640xauto-001.jpg

Ebrar Karakurt'un bu paylaşımı Yargı dizisinin yıldızı Pınar Deniz'e bir gönderme olarak yorumlandı. Ebrar'ın fotoğrafı da kısa sürede gündem olmayı başardı.

Şimdi herkes Pınar Deniz'in Ebrar Karakurt'a nasıl bir yanıt vereceğini çok merak ediyor. 

Günler geçmesine rağmen henüz bir yanıt gelmedi .