Yargı izleyicisi ipuçlarını birleştirerek katili buldu! Ceylin'in yine en yakınındaki isim çıktı

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisindeki yeni seri katil seyircilerin ipuçlarını birleştirmesiyle ortaya çıktı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisindeki gizem böylelikle yine çözülmüş oldu. Katil Ceylin'in yakınında

Yargı izleyicisi ipuçlarını birleştirerek katili buldu! Ceylin'in yine en yakınındaki isim çıktı
Yayınlanma Tarihi : 12 Ekim 2022 15:08

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde heyecan dorukta. Kendine aile yaratmak isteyen bir seri katil dikkat çekiyor. O katilin kim olduğu merak edilirken seyirciler ipuçlarını birleştirdi ve katili buldular.

Televizyongazetesi.com sitesinde de yayınlanan özel bir analizde katilin kimliğiyle ilgili tüm detaylar da paylaşıldı.

KATİL TOLGA İDDİASI!

Beklenmedik bir anda Ceylin'in hayatına sızan avukatın şüpheli tavırları seyirciyi zaten endişelendirmişti. Ceylin'i takip ederek ona sözde bir dosya vermiş ve Ceylin'e iyilik yapma bahanesiyle hayatına sızmıştı. Bu durum seyirci tarafından anlamsız bulunmuştu. 

yargi-tolga.webp

Ardından Ceylin’e başka bir telefonu olmadığını söyleyip ofisten çıkar çıkmaz cebinden ikinci telefonu çıkarması ‘bu çocukta bir iş var!’ duygusu yaşatmıştı.  Yeni bölümde Ceylin’in kaçırılmadan önce Tolga’nın aracından inerken “şu tüyleri de temizle” demesi de izleyicinin dikkatinden kaçmayan bir ayrıntı oldu! Zira 38. bölümde kaçırılanlar arasında parkta köpekleriyle gezen bir kız da vardı. Ceylin’in uyarısı üzerine gergin bir şekilde ona bakan Tolga’nın gergin hali de zaten herkesi şaşkına çevirmişti. 

yargi-5.webp

Ayrıca katilin ölen ailesindeki kişilere benzer kurbanlar seçmesi de dikkat çekiyor.  Özellikle son kaçırılan kıvırcık saçlı küçük çocuk büyük bir ipucu. Tolga'nın küçüklüğüne benzetilmiş olması tüm ailenin ölüp Tolga'nın yaşıyor olması da dikkat çekiyor.. 

Ölen aileden bir tek çocuğun sağ olması, Tolga’nın yaşının da tutması sebebiyle bu ihtimal kuvvetleniyor.

YİNE TERS KÖŞE YAPABİLİR

Öte yandan Senarist Sema Ergenekon ters köşe yapmayı seven birisi. Bu yüzden yine senaristin ters köşe yapacağını söyleyenlerin sayısı da epey fazla. Fakat bu kadar ayrıntı da peş peşe sıralandığında katilin Tolga olma ihtimali giderek artıyor.

Kaynak: Televizyongazetesi.com