Yargı seyircileri isyanda! Kanal D ekranlarında rekorlar kırıyordu! Diziye hiç böyle eleştiriler gelmemişti!

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisinin seyircileri isyan etti. Diziye şimdiye dek hiç bu kadar büyük eleştiri gelmemişti. Senaristlerin nasıl bir hamle yapacağı merak konusu olurken tepkiler artarak devam ediyor

Yargı seyircileri isyanda! Kanal D ekranlarında rekorlar kırıyordu! Diziye hiç böyle eleştiriler gelmemişti!
Yayınlanma Tarihi : 30 Kasım 2022 23:33

Kanal D ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Yargı dizisi izlenme rekorları kırıyor. Dizinin son yayınlanan bölümleri ise seyirciler tarafından büyük eleştiri almaya başladı.

yargi-oyunculari-kimlerdi-858-2-41-z3fe.jpg

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun aşk101 dizisindeki uyumu çok sevilmişti. İkili sonrasında da Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde bir araya geldiler.

Ceylin karakterine Pınar Deniz hayat verirken Ilgaz karakterine de Kaan Urgancıoğlu hayat veriyor. İkilinin hayranları son bir kaç bölümdür isyanda. Ve burum artık içinden çıkılmaz bir hal alınca büyük tepki yağmaya başladı.

621f872c4453954630e9e7cd.jpg

BAŞROLLER AZ GÖRÜLÜYOR!

Dizinin seyircileri Pars ve Derya'nın ön plana çıkmasından rahatsız oldular. Daha çok Ceylin ve Ilgaz'ı görmek  isteyen seyirciler isyan ettiler.

Pars ve Derya hatta Eren'in sahnelerinin fazla olması büyük tepki çekmeye başladı.

Seyirciler Ilgaz ve Ceylin'i daha fazla görmek istediklerini belirtiyor.

Öte yandan televizyongazetesi.com tarafından yayınlanan özel bir haberde de Yargı dizisinin hayranlarının tepkilerine yer verildi.

Dizinin senaryosunu yazan Sema Ergenekon’a seslenen izleyiciler, Ceylin ve Ilgaz’ı birlikte daha çok görmek istediklerini belirtirken, ayrıca 45. bölümde Derya ve Ceylin arasındaki sahneden dolayı yaşadıkları hüsranı da dile getirdiler!

Derya’nın savcısı olduğu davada eşi ve kızı kaybolan arkadaşının avukatlığını yapması, Ceylin ve Derya’yı karşı karşıya getirdi! Ceylin, arkadaşının olayla bir ilgisi olma ihtimalinin araştırılması karşısında tepki verirken, Pars ve özellikle Derya’nın hışmına uğradı!

yargi-derya.webp

Pars, durumu idare etmeye çalışsa da Derya’nın sert tavırları, Ceylin’in onlardan önce olayın peşine düşerek arkadaşı lehine kanıt toplamaya çalışması, iki arkadaşı karşı karşıya getirdi!

Ceylin’in bu davada haklı çıkmasını izleyici o kadar çok istiyor ki Yargı dizisinin resmi sitesinden bile bu sesler duyulmuş gibi yapılan paylaşım dikkatlerden kaçmadı! “Bu davada Ceylin’in haklı çıkması artık istek değil, resmen ihtiyaç” sözüyle, aslında izleyicinin duygularına tercüman olunuyordu adeta!

yargi-resmi.webp

Derya’nın çok sert bir şekilde evine çağırdığı Ceylin’e tavrı, izleyenlerin çok haksız bulduğu bir tavırdı. Bu sahne sonrasında Derya’nın haklı çıkma ihtimali bile izleyenleri gerdi! Bazı izleyiciler, Ceylin’in kurallara uymasına karşılık Derya’nın takındığı sert tavrın giderek onun daha antipatik bir hale gelmesine neden olduğu görüşünde…

Derya’nın önce adliyede daha sonra da evinde Ceylin’e karşı sert konuşması, tavırları, anlam verilemeyen halleri dikkat çekti yeni bölümde! Kimsenin böyle bir tavrı beklemediği Derya’nın, önce Ceylin’i arkadaşı olarak evine çağırıp samimi bir ortamda konuşma ayarlaması, elinde çiçekle gittiği Derya’nın evinde Ceylin’in uğradığı tavır, pek de izleyici tarafından kabul bulmadı!

45. bölüme gelen eleştirilerin yoğunluğu, sosyal medyada gözlenmekte. İzleyiciler, heyecanı hiç düşmeyen, her bölümde yeni gelişmelerle ekrana kilitleyen, şaşırtan, çoğu zaman şok eden sürükleyici olaylardan sonra yeni bölümü aynı heyecanda bulamadı!

Gelen yorumlardan da görüleceği üzere eleştiriler özellikle Ceylin ve Ilgaz sahnelerinin yerini daha çok Pars ve Derya sahnelerinin alması, Ceylin ve Derya arasında yaşanan gerginlik ve bölümün önceki bölümlere oranla daha heyecansız geçtiği yönündeydi.

İşte seyircilerin çileden çıktığı o yorumlar

orum2.webpyorum1-4.webpyorum5-7.webp

Kaynak: Televizyongazetesi.com