'Yargı'da beklenmedik ayrılık! Yeni adresi şimdiden belli oldu...

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrolünde yer aldığı Kanal D'nin ödüllü dizisi 'Yargı'da beklenmedik bir ayrılık yaşanacak. Diziye 3. sezonda dahil olan ünlü ismin yeni adresi ise belli oldu.

'Yargı'da beklenmedik ayrılık! Yeni adresi şimdiden belli oldu...
Yayınlanma Tarihi : 22 Ekim 2023 00:12

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrolünü paylaştığı, Kanal D'nin ödüllü dizisi 'Yargı', 3. sezonda da adından söz ettirmeye devam ediyor. Her hafta başka bir atraksiyonla izleyiciyi ekran başına kitlemeyi başaran diziye bir oyuncu veda edecek. Diziye yeni sezonda dahil olan ünlü ismin yeni adresi ise şimdiden belli oldu. 

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-kopya-kopya-2-kopya.jpg

EREN KOMİSER YİNE YALNIZ KALACAK

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Seda Türkmen bu sezon “Yargı” dizisinin kadrosuna “Dilek” rolüyle dahil olmuştu. Başarılı oyuncunun dizideki ömrü kısa sürdü. Başından beri planlandığı gibi Türkmen diziye veda ediyor ve Show TV‘de aralık ayında ekrana gelecek O3 Medya imzalı “Sandık Kokusu” dizisiyle geçiş yapacak.

Yakın zamanda Şahan Gökbakar‘ın Disney Plus için çektiği 8 bölümlük “Erdal ile Ece” dizisinde ünlü komedyenin partneri Ece’ye hayat veren ünlü oyuncu “Sandık Kokusu”nda ise Reha’nın (Necip Memili) kız kardeşi Lale’yi canlandıracak. Melis Civelek ve Zeynep Gür‘ün yazdığı “Sandık Kokusu”nda Türkmen, Karsu’nun (Özge Özpirinçci) görümcesi olarak seyirci karşısına çıkacak.

Etiketler :