Yargı'nın yıldızları Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu Emmy'den ödülle dönüyor

Kanal D'nin 'Yargı' dizisinin başrolleri Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu, 2023 Uluslararası Emmy Ödülleri'ne katıldı. Kırmızı halıda şıklıklarıyla göz dolduran Deniz ve Urgancıoğlu, geceden ödülle dönüyor.

Yargı'nın yıldızları Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu Emmy'den ödülle dönüyor
Yayınlanma Tarihi : 21 Kasım 2023 11:28

Kanal D'nin Sema Ergenekon imzalı dizisi 'Yargı' 3. sezonunda da Pazar akşamları izleyiciyi ekran başına toplamaya devam ediyor. Ay Yapım imzalı dizinin başarısı dünyada da ses getirdi. Dizi 2023 Uluslararası Emmy Ödülleri'nde Türkiye'den tek aday olan proje oldu. Törende 'En İyi Telenovela' dalında tüm dünyadan yarışacak 4 diziden biri olan Yargı'nın ekibi New York City'de düzenlenen ödül törenine katıldı. 

adsiz2.jpg

Yargı'nın Yıldızları Emmy'den Ödüllü Paylaşım

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Yargı’nın yıldızları Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu şıklıklarıyla dikkat çekti. Dizinin senaristi Sema Ergenekon ile yapımcısı Kerem Çatay da Broadway'deki Marriott Marquis'de düzenlenen törende poz verdi. 

Öte yandan 'Yargı' resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda; '#Yargı, Uluslararası Emmy Ödül Töreni’den “En İyi Telenovela” ödülüyle dönüyor.' ifadelerine yer verildi. 

adsiz.png

Etiketler :