Yasak Elma dizisi ATV'deki Ben Bu Cihana Sığmazam'a laf soktu! Oktay Kaynarca yanıt verdi

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde Oktay Kaynarca'nın başrollerini oynadığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Ben Bu Cihana Sığmazam dizilerine gönderme yapıldı. Oktay Kaynarca cevabı anında yapıştırdı!

Yasak Elma dizisi ATV'deki Ben Bu Cihana Sığmazam'a laf soktu! Oktay Kaynarca yanıt verdi
Yayınlanma Tarihi : 01 Kasım 2022 20:57

FOX TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisinde Oktay Kaynarca'nın oynadığı dizileri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Ben Bu Cihana Sığmazam'a çarpıcı bir gönderme yapıldı. Konuyla ilgili konuşan Kaynarca, "Ne güzel, demek ki bizi seyrediyorlar" açıklamasında bulundu. 

 

Yasak Elma adlı Dizide Yıldız eski eşi Doğan'a "Düştüysek kalkmasını da biliriz evelAllah… Annemin izlediği dizilerden öğreniyorum bu replikleri… " diyor. Doğan da "Böyle diziler mi var?" diye sorunca Yıldız "Var tabii… Ben dünyaya eşkıya olmaya gelmişim ama bu yalıya sığmazam mesela… Dizilerin adı…" cevabını veriyor. 

yasak-elma-da-ben-bu-cihana-sigmazam-gondermesi-15398891-7917-amp.jpg

OKTAY KAYNARCA'DAN AÇIKLAMA GELDİ: KENDİ ARALARINDA EĞLENMELERİNE GÜLDÜK

Yasak Elma'daki göndermenin ardından Gazeteci Birsen Altuntaş'a konuşan Oktay Kaynarca, "Dizinin yapımcısı da, senaristi de arkadaşımız… Kendi aralarında eğlenmişler. Biz de onların kendi aralarında eğlenmelerine güldük. Ne güzel… Demek ki bizi seyrediyorlar" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Birsen Altuntaş