Yasak Elma dizisinde bomba patlıyor. Ortalık fena karışacak

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde herkesi şaşkına çevirecek gelişmeler yaşanacak. Dizinin finali yaklaşırken büyük olay var

Yasak Elma dizisinde bomba patlıyor. Ortalık fena karışacak
Yayınlanma Tarihi : 12 Aralık 2022 20:28

Yasak Elma dizisi Haziran 2023'te final yaparak ekranlara veda edecek. Dizinin yeni bölümlerinde ise büyük bir deprem yaşanacak.

Birsen Altuntaş'ın Yasak Elma dizisiyle ilgili tv100'de yayınlanan özel analizi şöyle oldu.

yasal-1-1024x681.png

Bu sezon final yapması planlanan Yasak Elma her yıl olduğu gibi yine küllerinden doğdu ve pazartesi akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Bazı haftalar en çok izlenen dizi olmayı başaran dizide yakında büyük bir bomba patlayacak. Kumru’nun hastanede tanıştığı ve kendisini ona beğendirmek için büyük çaba sarf ettiği Selim Avcıoğlu’nun (Emre Kızılırmak) büyük bir sırrı ortaya çıkacak.

biran-1024x650.png

 

Selim gizli gizli kendinden yaşça büyük bir kadınla tek gecelik ilişkiler yaşamaktadır. Ancak Selim’in aklında Ezgi olarak tanıdığı Kumru vardır ve onunla ciddi bir yola girmek için harekete geçmeye hazırlanıyordur. Fakat Selim’in gizli sırrı dizide büyük bir bombanın patlamasına sebep olacak. Bakalım Selim’in gizli saklı ilişki yaşadığı kişi kim çıkacak?