Yasak Elma final kararı alırken. İki başrol oyuncusu da hikayeye veda ediyor

FOX TV'de 6 yıldır yayınlanan Yasak Elma dizisine final yolu göründü.FOX TV'nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Yasak Elma pazartesi akşamları yayınlanıyor. Dizinin finaline üzülen seyircilere bir kötü haber daha geldi. İki başrol oyuncusu ayrılıyor

Yasak Elma final kararı alırken. İki başrol oyuncusu da hikayeye veda ediyor
Yayınlanma Tarihi : 05 Aralık 2022 02:38

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinin  Haziran 2023 tarihinde final yaparak ekrana veda edeceği öğrenildi. Kanal yönetimi 7.sezonda Yasak Elma'yı yayınlamayı düşünmüyor. Hikayeyi tadında bırakmak isteyen oyuncular da bu kararda hem fikir.

Yasak Elma dizisinin final yapacak olması dizinin fanlarını üzmüş durumda.

Ancak kötü bir haber daha var. 

YASAK ELMA'DAN AYRILACAKLAR!

Şimdiye dek Yasak Elma dizisinden çok sayıda oyuncu ayrılmış ve hikayeden çıkmıştı. Ancak dizinin demirbaş isimlerinden olan bazı oyuncular da diziye veda edecekler.

Bu durum Yasak Elma hayranlarını yıkmış durumda!

EN ETKİLİ KARAKTERLERDİ!

F5haber.com sitesi tarafından paylaşılan bir haberde Yasak Elma dizisine veda edecek oyuncuların isimleri de paylaşıldı. 

11-mgnk-jpg.webp

Konuşulanlara göre bu isimler Ender ve Kumru karakteri olacak. Yani final öncesi Yasak Elma dizisine ilk veda eden isimler Şevval Sam ve Biran Damla Yılmaz olacak.

12-ju5k-jpg.webp

Yasak Elma hayranları bu iddiaları konuşurken güzel başrollerin hangi bölümde kadroya veda edeceği ise merak konusu haline geldi.

Final yapmadan önce ayrılacağı iddia edilen iki isimden şu ana kadar açıklama gelmezken önümüzdeki bölümlerde heyecan iyice zirve yapacak.

Yasak Elma 157. Bölüm Pazartesi akşamı FOX TV ekranlarında izleyicinin karşısında olacak.