Yasak Elma'dan seyirciyi kızdıracak haber! Başrol dahil 3 oyuncu ayrılıyor...

FOX TV'nin uzun soluklu entrika dolu dizisi Yasak Elma'da ayrılık rüzgarları esiyor. İddiaya göre, başrol dahil 3 oyuncu reyting rekortmeni diziye veda ediyor.

Yasak Elma'dan seyirciyi kızdıracak haber! Başrol dahil 3 oyuncu ayrılıyor...
Yayınlanma Tarihi : 06 Nisan 2023 02:21

FOX TV'de yayınlanan, başrollerini Eda Ece, Şevval Sam ve Murat Aygen gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Medyapım imzalı Yasak Elma dizisinde ayrılık rüzgarları esiyor. Yeniçağ Gazetesi'nin Birsen Altuntaş'ın haberinden derlediği içeriğe göre, başrol dahil 3 oyuncu izlenme rekorları kıran diziye veda ediyor. 

Yeniçağ Gazetesi'nde yer alan habere göre; Geçen sezon final vermesi beklenen Yasak Elma'nın reytingleri çok yüksek olduğu ve sevenlerinin yoğun ısrarı üzerine 1 sezon daha uzatılmıştı. 6. sezonunda reyting rekorları kıran Yasak Elma bu sezonun sonunda final yapacak. Final yapacak olan dizide yaprak dökümü erken başladı.

PEŞ PEŞE AYRILIKLAR YAŞANACAK

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz, Melisa Doğu, Sevda Erginci, Murat Aygen, Nehir Erdoğan, Barış Ataç ve Bahtiyar Memili gibi isimlerin yer aldığı fenomen dizide peş peşe ayrılıklar yaşanacak.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, dizide 'Selim' karakterine hayat veren Emre Kızılırmak projeye veda edecek.

Nehir Erdoğan'ın canlandırdığı 'Julia'nın asistanı 'Tuğçe'yi oynayan Elif Yılmaz da 171. bölümde diziden ayrılacak.

Reyting rekortmeni dizide uzun süredir 'Kumru'nun annesi 'Handan'ı oynayan Şebnem Dönmez de kadroya veda ediyor. 'Julia'nın oyunuyla alerjisi olduğu arıların içinde kalan 'Handan' karakteri, ilerleyen bölümlerde diziden ayrılacak.

Kaynak: yenicaggazetesi.com.tr