Yayın günü değişin 'Adım Farah' dizisinde sürpriz gelişme

Demet Özdemir ve Engin Akyürek'in başrolünü paylaştığı 'Adım Farah' dizisinde sürpriz bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz haftalarda yayın günü değişen dizide yaşanan gelişme izleyiciyi de etkileyecek.

Yayın günü değişin 'Adım Farah' dizisinde sürpriz gelişme
Yayınlanma Tarihi : 13 Kasım 2023 23:14

Demet Özdemir ve Engin Akyürek'in başrolünde yer aldığı FOX'un iddialı dizisi 'Adım Farah'da ikinci bir sürpriz gelişme yaşandı. Senaristinden yayın gününe kadar yaşanan değişikliğin ardından bir önemli gelişme daha yaşandı. O3 Medya imzalı dizinin yönetmeni değişti. 

adsiz3-001.jpg

'Adım Farah' Dizisine Taze Kan

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; “Adım Farah” dizisinin geçen haftalarda önce senaristi, daha sonra da yayın günü değişmiş, geçen sezondan beri çarşamba günleri yayınlanan dizinin yayın günü cumartesine alınmıştı. O3 Medya imzalı dizinin düşük reytinglerine rağmen yurt dışı satışları nedeniyle 26. bölümde ekrana veda edeceği öğrenildi.

Bu arada dizide önemli bir değişiklik yaşandı ve ilk bölümden itibaren projeyi yöneten Recai Karagöz, görevini ikinci yönetmene devretti. Karagöz’ün başka bir projenin hazırlıklarını yapacağı öğrenildi.

Etiketler :