Yaz dizileri tek tek final yapıyor, Kanal D'den Seversin dizisi için şaşırtan karar

Yaz aylarında başlayan diziler tek tek final yapmaya başladı. Kanal D ekranlarında yayınlanan başrollerinde Burak Yörük ile İlayda Alişan'ın yer aldığı Seversin dizisi için ise flaş bir karar var

Yaz dizileri tek tek final yapıyor, Kanal D'den Seversin dizisi için şaşırtan karar
Yayınlanma Tarihi : 13 Eylül 2022 21:07

Yaz dizileri genellikle Haziran ayında başlıyor ve Eylül ayında final yapıyor. Bu yaz çok sayıda dizi final yaptı ve yeni sezona taşınamadı. Ancak bazı diziler var ki yeni sezonun gözdesi oldular. Örneğin FOX TV ekranlarında yayınlanan Tozlu Yaka dizisi gibi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Seversin dizisi de öyle. Kanal D ekranlarının deyim yerindeyse en sevilen dizisi oldu.

Yaz dizileri tek tek final yaparken Seversin dizisinin akıbeti de belli oldu.

KANAL D YENİ SEZONA DAMGA VURACAK

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisi, Üç Kız Kardeşler ve Yargı kaldığı yerden yoluna devam edecek. Hatta Kanal D ekranlarında 'O kız' ismiyle bir dizi de yayınlanacak. Ancak asıl merak edilen Seversin dizisine ne olacak?

Kanal D'nin bu diziden vazgeçemeyeceği ortaya çıktı

Televizyongazetesi.com'da yayınlanan habere göre; 

Kanal D’nin yeni sezon tanıtım klibinde Seversin dizisine de yer vermesi hemen dikkat çekti.

625e64b8933ccb373c4582b5.jpg

Dizi kanalın kendi prodüksiyon şirketi tarafından yapıldığı için çok ucuza maloluyor ve bu nedenle de ekranda uzun süre devam edebilme potansiyeline sahip. Kanal D’nin Eylül ayı itibariyle kış sezonunun başlamasına rağmen Seversin dizisine yeni sezon dizileri arasında yer vermesi büyük anlam taşıyor.

Kanal D yetkililerinin henüz yaz dönemi için hazırlanan bu diziden vazgeçmeye niyetli olmadıkları ortaya çıktı. Seversin dizisi çok iyi reytingler almasa bile, düşük maliyeti nedeniyle şimdilik Kanal D ekranında yer almaya devam edecek.

Sezon içinde dizinin durumu elde edilecek reytinglere belli olacak gibi bir görüntü var. Tabii ki Kanal D’nin yeni yapımları gündeme alması ile birlikte Seversin dizisi için ileride yeni kararlar alma ihtimali de her zaman bulunuyor. Ancak şimdilik kış sezonu planlarında Seversin dizisinin de olduğu anlaşılıyor.

 

EN KÖTÜ İHTİMAL NEDİR?

Öte yandan Seversin dizisiyle ilgili en kötü ihtimalde belli oldu. İddialara göre dizinin Haziran 2023 veya Mayıs 2023'e kadar devam edeceği konuşuluyor. Genelde düşük reytingli diziler Kanal D ekranlarında barınamıyor.

Ancak Seversin dizisi gerek sosyal medya ortamında gerekse Z kuşağında çok sevilen diziler arasında ilk sırada yer alıyor.

ULUSALPOST.COM