Yeşilçam yıldızı Gülşen Bubikoğlu, paylaştığı son fotoğrafla kendine bir kez daha hayran bıraktı!

Ah Nerede'nin Zehra'sı, Gırgıriye'nin Güllü'sü Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Gülşen Bubikoğlu, yıllara meydan okuyan güzelliğiyle dikkat çekmeye devam ediyor.

Yeşilçam yıldızı Gülşen Bubikoğlu, paylaştığı son fotoğrafla kendine bir kez daha hayran bıraktı!
Yayınlanma Tarihi : 07 Nisan 2023 00:13

1971 Fatih Kız Lisesi mezunu olan Gülşen Bubikoğlu, L.C.C Kültür Merkezi'nde lisan, mankenlik ve dans eğitimi aldı. 1973 yılında Ses Dergisi yarışmasında ikinci olduktan sonra beyaz perdede izleyiciyle buluştu. Erler Film yapımı Yaban filminde başrol aldıktan sonra güzelliği ve oyunculuğuyla sinema sektörünün vazgeçilmezi haline geldi. Bugün 68 yaşında olan Yeşilçam'ın güzeller güzeli oyuncusu, hala güzelliğiyle baş döndürüyor. 

Habertürk'ün derlediği içeriğe göre; Yeşilçam denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Gülşen Bubikoğlu, akıp giden zamana rağmen adeta yıllara meydan okuyor.

Usta oyunculardan Tarık Akan ve Cüneyt Arkın ile birçok projede boy gösteren Gülşen Bubikoğlu, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan isimler arasında yer alıyor.

68 yaşındaki usta oyuncu, sosyal medya hesabından yayınladığı son kareyle sevenleri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

page.jpg

İşte Gülşen Bubikoğlu'nun yayınladığı son pozu...

3580377-817b0b2239e3ca07f0dc3acccd21bb8d-1366x1366.jpg

Kaynak: haberturk.com