Yiğit Kirazcı'dan yeni dizi. FOX TV'deki Evlilik Hakkındaki Her Şey dizisiyle ekrana veda etmişti

Yiğit Kirazcı son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Gökçe Bahadır'ın başrollerindeki Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde 'Yıldırım' karakterine hayat veriyordu. Yakışıklı oyuncu dizinin finaliyle veda edenler arasındaydı. Yeni dizisiyle setlere döndü

Yiğit Kirazcı'dan yeni dizi. FOX TV'deki Evlilik Hakkındaki Her Şey dizisiyle ekrana veda etmişti
Yayınlanma Tarihi : 30 Kasım 2022 00:08

Bir dönem Yargı dizisindeki Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz'le yaşadığı aşkla gündem olan Yiğit Kirazcı ekran orucunu bozuyor. Yiğit Kirazcı'nın yeni bir projeyle setlere dönüş yapacağı öğrenildi.

tv100 ekibinden Birsen Altuntaş yayınladığı özel haberde Yiğit Kirazcı'nın yeni dizisiyle ilgili detaylara yer verdi. Yeni dizide Yiğit Kirazcı bu kez 'Özgür' olacak. FOX TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde 'Avukat Yıldırım' karakterine hayat veriyordu.

Gold Film’in büyük ilgi gören “Erkek Severse” dizisinin ardından beIN CONNECT için çekeceği “Zehirli Sarmaşık” dizisinin hazırlıkları sürüyor. Dizide Burçin Terzioğlu’nun “Ezgi”, Onur Tuna’nın “Kerem” ve Feyyaz Duman’ın “Özgür” rolüne hayat vereceği gündeme gelmişti.

yigit-kirazci-kimdir-yigit-kirazci-hayati-ve-biyografisi-yigit-kirazci-kac-yasinda-nereli-ed7h4v1w.jpg

Ancak Feyyaz Duman’la sözleşme şartlarında son anda anlaşılamadı. Özgür rolü son olarak “Evlilik Hakkında Her Şey” dizisinde seyirci karşısına çıkan ve performansıyla beğeni toplayan yakışıklı oyuncu Yiğit Kirazcı’nın oldu.