Nihat Hatipoğlu'nun botoks açıklamaları yaptıranları kızdıracak

Nihat Hatipoğlu'na seyirciden öyle bir soru geldi ki o soru sosyal medyada gündem oldu

Nihat Hatipoğlu'nun botoks açıklamaları yaptıranları kızdıracak
Yayınlanma Tarihi : 26 Mart 2024 21:32

Ramazan ayı geldiğinde televizyon seyircilerinin aklına ilk gelen isimlerden biri Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu olmakta çoğu zaman. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu bu yılki ramazan programlarıyla yine gündemden düşmüyor.

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'na gelen soru üzerine dikkat çeken bir diyalog yaşandı. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu özellikle botoks yaptıranları kızdıracak bir çıkış yaptı.

Kamusonhaber.com.tr'deki habere göre;  Nihat Hatipoğlu'nun İftar programında bir seyircinin sorduğu  soru gündeme oturdu.

Alparslan, "Piercing abdeste engel midir?" diye sordu. Hatipoğlu'nun verdiği yanıt hem soruyu soranı hem de stüdyodakileri güldürdü.

ekran-goruntusu-2024-03-26-111727.png

"Nihat Hatipoğlu, piercing'i nerene takıyorsun?" diye sordu. Alparslan, "Burnuma ve kulağıma takıyorum" cevabını verdi.

Bunun üzerine Hatipoğlu, soruya şu şekilde cevap verdi:

"Burnuna niye takıyorsun, ben onu anlamadım. Beni bağışlayın, lütfen bazen öyle söylüyorum, küstahlık olarak görmeyin gençler. Burnunu temizlemekte insan zorlanır. Bi de orada mikrop kapma ihtimali daha yüksektir. Mikroba açık bir yer.

Dile takmakta tehlikeli mikrop kapma yeridir. Allah zaten insanı güzel yaratmış. Bazen botoks yapıyorlar. Öyle botokslar yapıyorlar ki gülüyor mu, ağlıyor mu, anlaşılmıyor. Piercing abdest aldığınızda su piercing altına giriyorsa abdeste, namaza, oruca hiçbir ibadete engel değildir. Gerisi sana kalmış."