Bebek'te bulunan evden çıkması için 2 milyon teklif edilmemiş

İstanbul Bebek'te bulunan evden çıkması için 2 milyon lira teklif edildiği öne sürülen kiracı Murat Sönmez, iddialara ilişkin Show Haber'e açıklamalarda bulundu ve o iddiaların yalan olduğunu söyledi.

Bebek'te bulunan evden çıkması için 2 milyon teklif edilmemiş
Yayınlanma Tarihi : 11 Eylül 2023 12:14

Gazeteduvar.com.tr'nin derlediği habere göre; Evini daha yüksek fiyattan kiraya vermek isteyen ev bir ev sahibinin kiracısına evden çıkması için 2 milyon lira teklif ettiği öne sürüldü. O iddialar Cumhuriyet.com.tr'de de tepki çeken bir başlıkla haberleştirilmişti.  İddiaların odağındaki kiracı ilk kez konuştu.

Söz konusu iddialar üzerine Show Haber'e açıklamalarda bulunan kiracı Murat Sönmez, haberlerin gerçek olmadığını söyledi. 

"Bu haberlerin tamamı asılsızdır. İş dünyasında olan insanlarız. Bu tür haberlerin çıkması hiç hoş değil. Sadece şaşırdık" diyen Sönmez, bu rakamların kendileri için ufak rakamlar olduğunu belirtti.

3 yıldır aynı evde oturduklarını belirten Sönmez, kimsenin verdiği kirayı bilmek zorunda da olmadığını belirtti.

 

Sönmez'in avukatı Fatih Marangoz da yaptığı açıklamada, "Müvekkilim tekstil ve inşaat alanında faaliyet gösteren, ülkemizin tanınmış iş insanlarından biridir. Konuya ilişkin her türlü yasal süreci derhal başlattık" dedi.

Etiketler :