CHP'de İzmir krizi sürüyor. Tunç Soyer'den Özgür Özel'in teklifine ret

CHP'nin yerel seçimlerde aday göstermediği İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Genel Başkan Özgür Özel'le yaptığı görüşme sonrasında açıklamalarda bulundu. Tunç Soyer, Özgür Özel'in teklifini kabul etmediğini anlattı

CHP'de İzmir krizi sürüyor. Tunç Soyer'den Özgür Özel'in teklifine ret
Yayınlanma Tarihi : 10 Şubat 2024 18:54

CHP'de İzmir krizi sürüyor. Gerçek Gündem'in geçtiği habere göre; CHP’nin yerel seçimlerde yeniden aday göstermediği İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP lideri Özgür Özel ile yaptıkları görüşmeni detaylarını anlattı.

Sosyal medyadan paylaşımda bulunan Soyer, Özel’le Ankara’da bir görüşme yaptıklarını belirtirken, “İzmir ve İzmir'deki yerel seçim ile ilgili endişelerimi, görüş ve önerilerimi ilettim” dedi.

Tunç Soyer'in X hesabından yaptığı açıklama şöyle oldu;

“Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’in davetiyle Ankara’da görüştük. İzmir ve İzmir'deki yerel seçim ile ilgili endişelerimi, görüş ve önerilerimi ilettim.

Kendisinin gelecekte farklı alanlarda birlikte çalışmamız ile ilgili teklifleri için teşekkür ettiğimi, ancak şu an böyle bir talebim olmadığını dile getirdim. İzmir'in ve Türkiye'nin aydınlık geleceği için doğru olanı söylemeye, bu memleket için canla, başla, aşkla çalışmaya devam edeceğim.”

Etiketler :