İstanbul'da Mecidiyeköy Metro istasyonunda intihar girişimi: İstasyon kapatıldı

İstanbul'da Şişli-Mecidiyeköy metro istasyonunda bir yolcunun intihar girişiminde bulunması nedeniyle istasyon geçici olarak kapatıldı.

İstanbul'da Mecidiyeköy Metro istasyonunda intihar girişimi: İstasyon kapatıldı
Yayınlanma Tarihi : 23 Mayıs 2024 18:09

Metro İstanbul tarafından yapılan açıklamada, M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattındaki Şişli-Mecidiyeköy istasyonunda bir yolcunun intihar girişiminde bulunduğu ve bu nedenle istasyonun işletmeye kapatıldığı bildirildi.

Açıklamada ayrıca, seferlerin Yenikapı-Osmanbey ve Gayrettepe-Hacıosman istasyonları arasında normal işletme döngüsünde, Gayrettepe-Osmanbey arasında ise ring seferleri şeklinde yapılacağı belirtildi.

Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İntihar girişiminde bulunan kişinin sağlık durumu ve olayla ilgili detaylar henüz bilinmiyor.

Metro İstanbul'dan yapılan açıklama: 

"M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattı Şişli-Mecidiyeköy istasyonunda bir yolcumuzun intihar girişiminde bulunması nedeniyle Şişli-Mecidiyeköy istasyonumuz işletmeye kapatılmıştır. Seferlerimiz Yenikapı-Osmanbey ve Gayrettepe-Hacıosman istasyonları arasında normal işletme döngüsünde yapılmakta, Gayrettepe-Osmanbey arasında ise ring seferleri yapılmaktadır."

Kaynak: Haber Merkezi/Ulusal Post

Etiketler :