ATAKAN TAŞUR DÜNYADAKİ EN BÜYÜK CRİPTO PARAYI AÇIKLIYOR

Merhabalar Sevgili Ulusalpost Okuyucaları ve Beni Seven Milletim....

Sizin Dünyada Crypto Money Sektöründe bir evrimin ilk habercisi olmanızı istedim. Bildiğiniz üzere 2009 yılından bu yana Blockchain Teknolojisi İnternetten sonraki en büyük icat olarak tüm dünyada kabul gördü. Bu teknolojinin dünyadaki ilk meyvesi olan BITCOIN Dünyada 500.000’den fazla büyük ölçekli şirketin kabul etmesiyle Devletler ve Bankacılık sistemi adaptasyon sürecine girdi. 


Ancak bütün Dünya ekonomisini yakından ilgilendiren bu yıkıcı teknoloji (Destructive Technology) pek çok ezberi de beraberinde hızla bozdu ve bunu sürdürüyor olacak. Bildiğimiz paranın sonunun geldiği bugünkü Dünya Ekonomisinde buna bilinç geliştiren insan sayısı henüz çok değil. 


İşte muhteşem fırsat tam bu noktada Vizyonerler ve Girişimciler için ortaya çıktı. BITCOIN öyküsünün anlaşılmaya başlaması bu eski teknoloji ile son yılda sorunlarına rağmen patikayı çizmiş oldu. Crypto Currency Borsalarında 1500 kadar Crypto Money gelişti ve kabul edilebilir ilk seviye eriştiler. 


Ne yazık ki bu Alt Coin ’lar tamamı (Alternatif Coins) BITCOIN ile alınıp satıla biliniyor, bu da 1 -2 yıl içerisinde büyük risk anlamına gelmektedir. Yani Dünya Ekonomisinde kabul görebilecek bir öncülüğü yakalayan olamadığı gibi tamamı BITCOIN gölgesinde Alt Coin olarak var olma mücadelesi vermekte. Bu sürecin sonunda çok yüksek bir yüzdesinin yok olacağına mutlak gözüyle bakılıyor.


BITCOIN başta olmak üzere Borsalarda olan ve olamayan binlerce Crypto Money tamamıyla sanal ve yüksek güvenlik protokolleri gereğince muhatapsız kişinin E-Wallet (Cüzdanıyla) tek başına bırakmaktadır. Yani kayba uğrarsanız muhatap hiçbir zaman yok. Bu durum Dünya Nüfusunun %99 unu Güvensiz hissetmesine yol açmaktadır. 


Ancak size bahsedeceğim Evrim tam bu soruna çözüm olarak devreye girdi bile. Islam Finans Sektörü inançları gereği mevcut Crypto Money sahasını uyarıcı bir tonda önermemekle birlikte bazı İslam ülkeleri ileri giderek doğrudan dinimizce yasak noktasına kadar gittiler. Dubai de ONEGRAM adlı bir şirket İbrahim Muhammed (CEO) önderliğinde 2017 yılı içerinde inanılmaz bir marketing zaferiyle parçaları birleştirdi ve Şeriat Hükümleri – İslami şartlara uygun bir Crypto Money olarak üretildi. Batı Dünyasının çok ilgisini çeken (%75 satın alanlar) ONEGRAM COIN olan bu yenilik muhataplara sahip, Denetlenen, YALLAPAY ile Blockchain Teknolojisinin en yüksek yazılımıyla Smart Contract yapısında, Denetçiler tarafından denetlenen ve her bir COIN arkasında FİZİKSEL ALTIN ile TEMİNAT altına alınmış durumda.

GOLDGUARD Şirketinde Fiziksel Altının Rezerve edilmesi ile Dünyanın en büyük altın rezervinin kurulması start almış durumda. Özetle Haziran 2018 tarihinde Fiziksel Altın Teminatlı OGC (OneGram Coin) hiçbir zaman sıfıra düşmeme garantisini altındaki ALTIN miktarı artışıyla şimdiden çok talep görmeye başladı bile. 


Bu bugün 10.000 USD seviyelerinde olan BITCOIN un her bir tanesine 100 gr Altın Teminatı var kimse parasını kaybedemez ve işlem ücretlerinin %70 i ile sürekli ALTIN TEMINATI için ALTIN alınacak taahhüdü vermesi olarak hayal edilirse, ONEGRAM ın yaptığı üstelik son teknolojiyle tam olarak bu. ONEGRAM Dünya Basınında ilk 3 ayında 125’den fazla kere haber konusu edilmiş ve BITCOIN tahtına aday gösterilmiştir. Bankacılı sistemlerinde İngiltere’den İslami Perakendecilik Eleştirmen 2017 ödülünü almaya hak görülmüştür. Dünyanın en iyi Crypto Currency ödülü. Son olarak bu COIN için Dubai Emlak devi MAG dünya basınına ONEGRAM ile Gayrimenkul satışlarına başlayacağını duyuranlardan oldu, ardında pek çok Şirket ve Bankalarla sıcak görüşmeler ardı ardına sürmekte.

DUBAI EXPO 2020 hedefi olan bu Ekosistem pek çok Dünya devi tarafında satın alınma girişimine maruz kalasına rağmen bugün ONEGRAM COIN – özel paketlerle sadece VIZIONARY Şirketi tarafından sunulmaktadır. 


Bu büyük çıkış esnasında avantajlara sahip olmak ya da Ülke Pazarlarında özel bir konum elde etmek için Vizyon – Girişimciliğinize hizmet etmekten onur duyarım. 

Sevgi ve saygılarımla 

BHS GROUP KURUCU BAŞKANI
Atakan TAŞUR
www.bhsgroup.org
G
sm: 0507 746 97 58

Önceki ve Sonraki Yazılar