Anne olan Ezgi Mola'nın bebeğine hangi ismi verdiği ortaya çıktı

Ünlü oyuncu Ezgi Mola ve iş insanı Mustafa Aksakallı çifti dün gece ilk bebeklerini kucaklarına aldı. Cinsiyetini erkek olarak açıkladıkları bebeklerine hangi ismi verecekleri ise merak konusuydu. Mola'nın bebeğine hangi ismi verdiği ortaya çıktı.

Anne olan Ezgi Mola'nın bebeğine hangi ismi verdiği ortaya çıktı
Yayınlanma Tarihi : 24 Kasım 2023 17:44

Ünlü oyuncu Ezgi Mola ve iş insanı Mustafa Aksakallı, geçen yaz sürpriz bir şekilde nikah masasına oturmuştu. Nikahtan kısa bir süre sonra hamile olduğu öğrenilen oyuncu Mola'nın geçen aylarda erkek bebek beklediği öğrenilmiş. Dün gece ilk bebeklerini kucaklarına çiftin, hangi ismi verecekleri merak konusu olmuştu. Mola ve Aksakallı çiftinin bebeklerine verdikleri isim ortaya çıktı.

adsiz2-002.jpg

Ezgi Mola 'Can'ı Kucağına Aldı 

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Mola ve eşi Mustafa Aksakallı‘yla daha önce cinsiyet açıklama partisinde erkek olacağını duyurduğu bebeğine “Can” adını verdi.

Ezgi Mola ile Mustafa Aksakallı‘nın bebeklerinin adını ilk olarak Merve Dizdar açıklamış ve 'Can' bebeği dört gözle beklediklerini ifade etmişti. Ezgi Mola ise henüz tam olarak isim konusuna karar vermediklerini belirtmişti. Çift sonunda ilk andan beri düşündükleri isimlerin başında gelen 'Can’da karar kıldı.

Etiketler :