Aslıhan Güner'den itiraf! Toksin insanları hayatımdan çıkardım, mutluyum

Son olarak ulu önderimiz Atatürk’ün annesi Zübeyde hanıma hayat verdiği “Zübeyde Analar ve Oğullar” filmiyle adından sıkça söz ettiren oyuncu Aslıhan Güner Hayatımdan çok fazla insan eledim açıklamasında bulundu ve itiraflarıyla şaşırttı.

Aslıhan Güner'den itiraf! Toksin insanları hayatımdan çıkardım, mutluyum
Yayınlanma Tarihi : 22 Ekim 2023 15:56

Birsen Altuntaş, habercilikteki başarısını dijital ortama taşıdı ve kurduğu youtube kanalıyla konuk alımına başladı. İlk konuklarından biri de Aslıhan Güner oldu.

Aslıhan Güner “Zübeyde Analar ve Oğullar” filmimdeki başarılı performansıyla adından söz ettiriyor. Birsen Altuntaş’ın youtube kanalına konuşan başarılı oyuncu “Fazla açık ve net biriyim ve dürüst biriyim. Bununla da gurur duyuyorum ama herkes böyle de olmayabilir… Bununla ilgili de kimseyi yargılamıyorum ya da benim etik veya ahlaki değerlerin bir başkasına da uymayabilir. Buna da saygı duyuyorum ama artık bazı insanların hayatımda olmalarını istemiyorum. O yüzden çok fazla insan eledim hayatımdan ve iyi ki diyorum… Gerçek yüzünü gördüğüm herkesi hayatımdan çıkardım ve çok hafifledim” dedi.

Artık çok daha mutlu olduğunu belirten Güner sözlerini şöyle sürdürdü:

“Allah’tan daha temiz ve güzel insanları hayatıma dahil etmesi için dua ettim, ediyorum. Hakikaten böyle birazcık toksik olan, kötü veya zararlı, iki yüzlü tarzı insanları çıkardığınız zaman Allah yerine daha güzel insanları koyuyor. Güzel insanlarla tanışıyorsunuz, onu çıkarırsan yerine yenisi gelecek. Çıkarmazsan o dolu, o yer dolu… Yenisi gelmiyor; o yüzden temizlemek çok önemli…”

Etiketler :