Birce Akalay imaj değiştirdi! Güzel oyuncunun son halini hayranları çok beğendi

Kuş Uçuşu ve Mezarlık dizileriyle son dönemde adından sıkça söz ettiren ünlü oyuncu Birce Akalay yeni dizisi için hazırlıklara başladı. Yeni dizisi için imaj değiştiren güzel oyuncu takipçilerinden büyük beğeni aldı.

Birce Akalay imaj değiştirdi! Güzel oyuncunun son halini hayranları çok beğendi
Yayınlanma Tarihi : 01 Ekim 2023 14:36

Ünlü oyuncu Birce Akalay, yeni dizisi için hazırlıklara çoktan başladı. Kahkül modasına uyup saçlarını kestiren Birce Akalay yeni imajını takipçileriyle paylaştı. Sosyal medyadan çok sayıda kişi Birce Akalay'ın yeni imajını çok beğendiğini söyledi

Turkiyegazetesi.com.tr'deki içeriğe göre; Rol aldığı ‘Yer Gök Aşk’ , ‘Küçük Ağa’ , ‘Son Yaz’ , ‘Kuş Uçusu’ gibi başarılı projelerle adından söz ettiren Birce Akalay, tarz değişikliğine gitti. Ünlü oyuncunun yeni imajı hayranlarından tam not aldı.

KAHKÜL MODASINA UYDU


Son olarak ‘Kuş Uçuşu’ ve ‘Mezarlık’ adlı iki yapımla izleyicilerle buluşan Birce Akalay, Mert Fırat ile kameralar karşısına geçeceği ‘Bir Derdim Var’ için hazırlıklarını hızlandırdı. Sosyal medyayı aktif kullanan ismin son paylaştığı fotoğrafında saçlarındaki değişiklik dikkat çekti. Kahkül modasına uyan Akalay’ın bu hali güzel oyuncuya çok yakıştırıldı. Takipçileri “Ne yapsa yakışıyor”, “Harika olmuş” tarzında yorumlar

yaptı.  

İşte Birce Akalay'ın sosyal medyada olay olan o fotoğrafı

birce-akalay-yeni-imaj-3-1695470081.jpg

BİRCE AKALAY VE MERT FIRAT AYNI DİZİDE


Yeni sezonda Kanal D ekranlarında yer alacak ve AyNA yapım imzalı ‘Bir Derdim Var’ adlı dizide Birce Akalay ve Mert Fırat rol alacak. Çarpıcı konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla seyircileri ekran başına kilitlemeye hazırlanan dizinin çekimleri ay sonu başlayacak. 

‘BİR DERDİM VAR’ KONUSU VE OYUNCULARI


‘Bir Derdim Var’, ergenlikteki gençlerin hassas dünyasını mercek altına alarak, izleyiciyionların sert ve yakıcı sorunlarıyla yüzleşmeye davet ederken büyük bir sessizlik duvarını da yıkıp geçecek.

İtalyan yapımı ‘Oltre La Soglia’ (On The Brink) uyarlaması olan ‘Bir Derdim Var’ın güçlü kadrosunda yer alan Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Erdem Şenocak, Başak Gümülcinelioğlu, İdil Sivritepe, Sami Aksu ve Sennur Nogaylar’a genç oyuncular Eylül Ersöz, Ata Artman, Ava Yaman, Esila Umut, Ataberk Mutlu, Ezgi Gör ve Efe Poylu eşlik edecek.

Kaynak: Turkiyegazetesi.com.tr - Derleme: Ulusalpost.com

Etiketler :