Burak Sevinç hayranları üzüldü! Oyunculuğu bırakıyor mu? Herkesi üzen iddiaya yanıt

Burak Sevinç hakkındaki oyunculuğu bırakacak iddiaları gündeme oturdu! Ancak iddiaların kısa sürede doğru olmadığı ortaya çıktı

Burak Sevinç hayranları üzüldü! Oyunculuğu bırakıyor mu? Herkesi üzen iddiaya yanıt
Yayınlanma Tarihi : 08 Temmuz 2022 13:59

Televizyongazetesi tarafından paylaşılan bir haberde Burak Sevinç'in müzisyenliğe geri dönüşe ilk adım başlığı kullanıldı. Bu durum Burak Sevinç hayranlarını sarstı! İddialar ayyuka çıktı. Burak Sevinç oyunculuğu bırakacak müzisyenliğe geri dönecek iddiaları ortaya atıldı.

BURAK SEVİNÇ DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞTI

Oyuncu, “Benim için çok değerli. Ben müzisyenlikten oyunculuğa geçmiş olduğum için ve Ayta gibi söyleyerek değil, ben çalarak büyüdüm. Müslüm şarkılarını da. Müslüm Baba, başka bir şey. Arabesk benim için çok önemli. Bu branşta benim için en önemli insan ve en sevdiğim insan. En güzel şarkılarını kendimizce yorumlamaya çalışacağız” açıklamasında bulundu.

İDDİALAR GERÇEĞİ YANSITMIYOR

Öte yandan Burak Sevinç'in oyunculuğu bırakmak istemediği sadece bazı zamanlarında da müzisyenlik yapacağı öğrenildi.

Müzisyenlikten oyunculuğa geçen Burak Sevinç oyunculuk performansıyla da herkesi kendine hayran bırakıyor.

TRT1 ekranında Aşkın Yolculuğu hacı Bayram-ı Veli isimli dizide rol alan Burak Sevinç sonrasında ise ATV ekranlarında seyirci karşısında yer alıyor. 

OYUNCULUK PERFORMANSI ÇOK SEVİLİYOR

Burak Sevinç'in oyunculuk performansı çok seviliyor. Bu yüzden hayranları oyunculuğu bırakmasını istemiyor.

burak-sevinc-kimdir.jpg

Müzisyenliğe geri dönüş için ilk adım atması hayranlarını üzse de Burak Sevinç ekran karşısında oyunculuk yeteneğiyle  de yer almaya devam edecek. 

27 Ekim 1985 tarihinde dünyaya gelen Burak Sevinç aynı zamanda da Ud sanatçısı Özcan Sevinç'in oğludur. , Yıldız Teknik Üniversitesi, Tasarım Fakültesi, Müzik ve Sahne Sanatları Bölümünü bitirmeden üniversiteyi ikinci senesinde terk edip müzisyenlik mesleğine ağırlık veren Burak Sevinç Zonguldak'ta dünyaya gelmiştir. Burak Sevinç bir kez evlenmiştir. Öte yandan Burak Sevinç'in açık kaynak taramalarında herhangi bir kardeş bilgisine rastlanmamıştır. Bu yüzden tek çocuk olduğu düşünülüyor.