Dilan Polat ile Eylül Öztürk aynı karede! 5 milyon dolar ile ABD'ye gittiği iddia edilmişti

Sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk ve eşi Barış Kenan Özkan hakkında ortaya atılan iddialar son bulmazken, Eylül Öztürk'ün tutuklu Dilan Polat ile yakın arkadaş olduğu ortaya çıktı.

Dilan Polat ile Eylül Öztürk aynı karede! 5 milyon dolar ile ABD'ye gittiği iddia edilmişti
Yayınlanma Tarihi : 21 Kasım 2023 13:58

Engin Polat ve Dilan Polat'ın "Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Spor Müsabakalarında Bahis ve Şans Oyunları Düzenlenmesi kanunlarına muhalefet" suçlarından tutuklanmasının ardından gözler diğer fenomenlere çevrildi. Bahar Candan ve Nihal Candan'ın da mercek altına aldığı soruşturmanın ardından gözler Eylül Öztürk ve eşi Barış Kenan Özkan'a çevrildi. Birçok iddia ortaya atılırken Eylül Öztürk'ün Dilan Polat ile yakın arkadaş olduğu ortaya çıktı. 

adsiz-007.png

Dilan Polat ile Eylül Öztürk Aynı Karede

Son günlerde Amerika'da yaşayan fenomen Eylül Öztürk ile eşi Barış Kenan Özkan'ın Dilan Polat ile Engin Polat ile yakın arkadaş olduğu ortaya çıktı. Çiftin 2017 yılında çektirdiği bir kare gündeme geldi. 

Tutuklu Dilan Polat'ın oğlu Milan Efe'ye hamile olduğu dönemde dörtlünün tatil karesi ortaya çıktı.

adsiz3-001.jpg

Fenomenlerin Ortak Noktası Güzellik Merkezi ve Kozmetik Markası

'Vine' videolarıyla tanınan fenomen Eylül Öztürk de Dilan Polat ve Candaş kardeşler gibi güzellik merkezleri ve kozmetik markası sahibi oldu. Çiftin 5 milyon dolar ile ABD'ye gittikleri ve 11 ev satın aldıkları iddia edilmişti. Fenomen Öztürk, bu iddialara sosyal medya hesabından yanıt verdi.

adsiz2-005.jpg

O Öyle Değil, Böyle Desen İnanacaklar Mı?

"Benden gündemle ilgili bir açıklama yapmamı bekliyorsunuz ama arkadaşlar ben ne açıklama yapayım? Benim yaptığım açıklamanın herhangi bir hükmü olacak mı bu insanlar nezdinde? Desem ki 'O öyle değil, böyle' inanacaklar mı? inanmayacaklar....

Yani ne diyeyim ki ben! 5 evle başladık, 24 ev oldu sonra 11'e düştü falan. Böyle yani cümlenin başına 'İddiaya göre' yazıyorlar.

...Bilmiyorum ki ne demem lazım! Benden ne bekliyorsunuz? Zaman her şeyi gösterir. Benim bu zamana kadar magazinle hiç alakam olmadığını öğrenmiş olmanız gerekiyor. Beni senelerdir takip edenler zaten tanıyorlar. Yalanın sınırı yok! Cümlenin başına iddiaya göre yaz sonra devamına istediğini yaz ben hangi birine cevap vereyim?"

Kaynak: Cumhuriyet.com.tr, Sabah.com.tr

Etiketler :