Dinç Aydoğdu ile evleneceği iddia edilen Hande Ataizi'den itiraf! Net konuştu...

Amazon Prime Video'nun 'Bihter' filmiyle gündemden düşmeyen Hande Ataizi'nin bir süredir birlikte olduğu Dinç Aydoğdu ile evleneceği iddia ediliyordu. Oyuncu Ataizi, iddiaları cevapladı.

Dinç Aydoğdu ile evleneceği iddia edilen Hande Ataizi'den itiraf! Net konuştu...
Yayınlanma Tarihi : 21 Kasım 2023 12:23

Kanal D'nin 'Camdaki Kız' adlı dizisiyle ekranlara dönen oyuncu Hande Ataizi, dizi bittikten kısa bir süre sonra senaryosu ve oyuncu kadrosuyla ses getiren 'Bihter' filmiyle seyirci karşısına çıktı. Halit Ziya Uzaklıgil'in ölümsüz eseri 'Aşk-ı Memnu'dan uyarlanan dizi de 'Bihter'in annesi 'Firdevs' karakterine hayat veren Ataizi, bir süredir gündemden düşmüyor. 

Rol arkadaşı Farah Zeynep Abdullah ile yaşadıkları gerginlikle gündeme gelen Ataizi, bu kez evlilik itirafıyla gündem oldu. Ataizi, bir süredir birlikte olduğu Dinç Aydoğdu ile evleneceği iddialarına netlik kazandırdı. 

adsiz-004.png

'Kimseyle Evlenmeyi Düşünmüyorum'

BloombergHT'de yayınlanan 'Aslı Şafak'la İşin Aslı' programına konuk olan Hande Ataizi, evlilik üzerine samimi açıklamalarda bulundu. Ataizi, "Kimseyle evlenmeyi düşünmüyorum. Yanlış anlaşılmasın kendi erkek arkadaşımla (Dinç Aydoğdu) evlenmeyi düşünmüyorum değil. Totalinden evlilik yani artık oğlum var hayatım onun üzerinden devam ediyor önceliğim o. Niye evlenilir ki diye düşünüyorum niye evlenilir. İki insan birbirini seviyorsa, karışan görüşen yoksa muhafazakar aile durumundan bir nefes alalım da kendi evimize geçelim durumu yoksa açıkçası çocukta zaten hali hazırda yapılmış ise ille de onu bir imzalara sokmanın bir anlamı yok." dedi.

adsiz2-003.jpg

'Sevgi ve Saygı Sona Erdi'

Hande Ataizi, 2012'de nikah masasına oturduğu Amerikalı gazeteci Benjamin Harvey'den 2018 yılında boşandı. Çiftin bu evlikten Leon adından bir çocukları var. 

Karşılıklı olarak tazminat, nafaka ve mal paylaşımı istemi olmadan boşanan çiftten Hande Ataizi dilekçesinde; "Evliliğimizin ilk yıllarındaki sevgi ve saygı zamanla sona erdi. Farklı kültürlerde yetişmemiz nedeniyle aramızda şiddetli geçimsizlik oldu, evliliğimiz çekilmez hale dönüşmüştür" ifadelerine yer vermişti.

uuyfu.jpg

Etiketler :