Engin Günaydın neden lüks kıyafet giymek istemediğini itiraf etti

Engin Günaydın katıldığı bir programda lüks giysilerden neden uzak durduğunu itiraf etti.

Engin Günaydın neden lüks kıyafet giymek istemediğini itiraf etti
Yayınlanma Tarihi : 20 Mart 2024 00:09

Avrupa Yakası, Aile Arasında gibi yapımlarla adını geniş kitlelere duyurmayı başaran Engin Günaydın yaptığı açıklamalarla herkesi şaşkına çevirdi.

Odatv.com'un derlediği habere göre; Engin Günaydın katıldığı bir programda lüks giysilerden neden uzak durduğunu açıkladı. İzleyenleri güldüren anlarda Günaydın, "Bir gömlek alıyorsun oturuşunu değiştiriyor, onun adamı oluyorsun" dedi.

Usta oyuncu Engin Günaydın, Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’in bu haftaki konuğu başarılı oyuncu oldu. Günaydın özel hayatına dair bilinmeyenleri anlatırken izleyicilere eğlenceli anlar yaşattı. "Lüks giysiler özgürlüğümü alimden alıyor" diyen usta oyuncu, "Bir gömlek alıyorsun oturuşunu değiştiriyor, onun adamı oluyorsun. Çok pahalı araba da kullanmam ben. Nereye koyacağını bilmiyorsun. Arabaya bir şey olur mu diye. Eski araba kullanıyorum kimse bir şey yapmıyor" dedi.

AİLE ARASINDA 2 GELİYOR

Öte yandan Gülse Birsel'in iddialı projeleri arasında yer alan Aile Arasında 2 filminin 2.kısmı çekilecek. Filmin hangi platformda yayımlanacağı henüz duyurulmadı.

Aile Arasında filminde Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar, Devrim Yakut, Gülse Birsel gibi oyuncular yer alıyordu. Şimdilerde Bahar dizisiyle ekranda fırtına gibi esen Demet Evgar'ın Aile arasında 2 filminde yer alıp yer almayacağı seyirciler tarafından merak ediliyor.