FOX TV dizisiyle ünlenen Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan arasında büyük kriz!

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisiyle ünlenen Nesrin Cavadzade gelen son haberle şaşırttı. Nesrin Cavadzade de sonunda Gökhan Alkan'ı silerek hamlesini yaptı

FOX TV dizisiyle ünlenen Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan arasında büyük kriz!
Yayınlanma Tarihi : 21 Temmuz 2022 15:32

Nesrin Cavadzade kısa sürede sadece Türkiye'de değil yurt dışında da ünlenen bir oyuncu haline geldi. FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisiyle ününe ün katan Nesrin Cavadzade şimdilerde özel hayatıyla da gündemden düşmüyor.

Kısa bir süre önce final yapan Show TV ekranlarındaki Üç Kuruş dizisinde de boy gösteren Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan arasında büyük kriz çıktı.

Oldukça mutlu bir aşk yaşayan Gökhan Alkan ve  Nesrin Cavadzade’nin mutlu günleri çok çok eskide kaldı.

FOX TV ONLARA MUTLULUK GETİRMİŞTİ

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Gökhan Alkan ve  Nesrin Cavadzade’nin geçtiğimiz aylarda ayrıldıkları ortaya çıkmıştı. 

İki yıl boyunca birlikte olan ikilinin nikah masasına oturmaları bile bekleniyordu. Gökhan Alkan'ın flaş bir hamle yaparak Nesrin Cavadzade ile olan fotoğraflarını silmiş ve sosyal medya hesaplarından o fotoğrafları kaldırmıştı.

haber-nesrin-cavadzade-gokhan-alkan-aski-cok-hizli-ailesiyle-tanistirdi-20727-1.jpg

Gökhan Alkan sonrada da Nesrin Cavadzade'yi sosyal medyadan takipten bırakmıştı. Bu olay büyük gündem yaratmıştı. 

Televizyon gazetesi tarafından yayınlanan özel bir analizde de haftalar sonra Nesrin Cavadzade'nin de aynı hamleyi yaptığına dikkat çekildi.

Nesrin Cavadzade de sosyal medya hesabından fotoğrafları kaldırdı ve takibi bıraktı.

111962.jpg

ARTIK UMUT KALMADI

Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan hayranları bu durum karşısında yıkıldılar. Artık Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan'ın bir araya gelmesi imkansız görünüyor.

nesrin-cavadzade-ve-gokhan-alkan-aski-bitti-mi-h24138-603fc.jpg

İkili birbirine çok yakışıyor ve çok seviliyorlardı. Mutlu bir ilişkileri olan iki başarılı oyuncu tekrar bir araya gelsin diye sosyal medyada çok sayıda hayranları etiketler bile açmıştı.

Ancak ne Gökhan Alkan nede Nesrin Cavadzade bu taleplere kulak vermemiş ve sessizliklerini korumuşlardı. İki yıllık birliktelik sessiz sedasız bir şekilde son bulmuştu.

FOX TV setinde başlayan büyük aşk beklenmedik bir şekilde son buldu. Artık Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan tümüyle kendi yoluna bakıyor. 

İlgili Haberler