Hakan Ural'dan depremzede çocukları ziyaret eden Acun Ilıcalı'ya sert gönderme: Saati 120 bin Euro

Hakan Ural, eski patronu TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'yı hedef aldı. Sunucusu ve yorumcusu olduğu 'Neler Oluyor Hayatta' programında Ural, depremzede çocukları ziyaret eden Ilıcalı'nın kolundaki saatin fiyatına dikkat çekti.

Hakan Ural'dan depremzede çocukları ziyaret eden Acun Ilıcalı'ya sert gönderme: Saati 120 bin Euro
Yayınlanma Tarihi : 07 Nisan 2023 01:36

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalında yayınlanan Aramızda Kalsın, Gel Konuşalım ve Survivor Panorama adlı programlarda bir dönem sunuculuk yapan Hakan Ural, depremzede çocukları ziyaret eden eski patronunu hedef aldı. Ural, depremzede çocukları ziyaret eden Ilıcalı'nın kolundaki saatin fiyatını söyleyerek yeni bir tartışma başlattı.

Gazete Kolektif'te yer alan habere göre; Afetzede çocuklara moral vermek için, Acun Ilıcalı ve Varol Yaşaroğlu tarafından organize edilen “Kral Şakir Mikrop Avcıları Cumburlop!” filminin ilk gösterimi, Kahramanmaraş merkezli depremlerin etkilediği 11 kent arasında yer alan Osmaniye’de gerçekleştirildi.

Acun Ilıcalı ve Varol Yaşaroğlu Hatay’da bulunan Katar-Türkiye Konteyner Kardeşlik Kenti’ni ziyaret ederek filmin çocuklar için yapılan özel gösterimine katıldı.

Programında o anları yorumlayan Hakan Ural’ın eski patronu Acun Ilıcalı için söylediği dikkat çekti.

ACUN ILICALI’NIN SAATİNE DİKKAT ÇEKTİ

Gündemle ilgili söylediklerinden dolayı sık sık adından söz ettiren Hakan Ural, Acun Ilıcalı’yla ilgili haberi izlerken saatine takıldı. Partneri Nur Tuğba Acun Ilıcalı’nın çocuklarla zaman geçirmesinin çok güzel olduğunu söylerken Hakan Ural da “Kolundaki saat 120 bin Euro… Konuşmuyorum” dedi. Kısa süreli duraksayan Nur Tuğba da “Allah… Tamam, geçiyorum” diyerek konuyu değiştirdi.

Kaynak: gazetekolektif.com