İbrahim Tatlıses'ten düğünde 500 bin TL'lik altın kemer alan Dilan Tatlıses: "Babam kendisine yakışanı yaptı"

İbrahim Tatlıses'in geçtiğimiz aylarda evlenen kızı Dilan Tatlıses Dörter, babasının düğünde kendisine 500 bin TL'lik altın kemer takması hakkında açıklamalarda bulundu. Dilan Tatlıses: "Babamı kendisine yakışanı yaptı" açıklamasında bulundu

İbrahim Tatlıses'ten düğünde 500 bin TL'lik altın kemer alan Dilan Tatlıses: "Babam kendisine yakışanı yaptı"
Yayınlanma Tarihi : 06 Kasım 2022 16:10

Dilan Tatlıses Dörter şarkıcılığı kadar özel hayatıyla da gündemden düşmüyor. Dilan Tatlıses geçtiğimiz ay Levent Dörter ile evlenerek Dilan Tatlıses Dörter olmuştu.

Düğün sonrası ilk kez gazetecilere açıklamalarda bulunan Dilan Tatlıses Dörter 'düğün sonrasında depresyona' girdiğini açıkladı. 

TV100'de yer alan habere göre; genç şarkıcı düğün sonrası gelen eleştiriler için ise şu açıklamaları yaptı. 

60cef72b55428021c068019b.jpg
"İnsanlar çok ayıp etmeye başladı. Çünkü bu bir doğum günü ya da katıldığım bir etkinlik değil. Bu çok özel ve manevi bir gün. Bazı insanların hadlerini aşması beni sinirlendirdi."

ALTIN KEMER HAKKINDA DA KONUŞTU

Öte yandan babası İbrahim Tatlıses'in kendisine taktığı altın kemer için de açıklamalarda bulunan Dilan Tatlıses Dörter gazetecilerin konuyla ilgili sorusuna "Babam kendisine yakışanı yaptı. Bizi onure etti, güzel bir hareketti. Sevindik. Babam hiçbir çocuğunu birbirinden ayırt etmiyor, bu doğru." yanıtını verdi. 

Kaynak: Yerelingundemi.com